Junior Účtovník

ČESMAD Slovakia, občianske združenie

Miesto práce
Galvaniho 15, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacmzda od 1 200 € - 1 400 EUR /základný plat 1 000 € + motivačná zložka), mzda v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak oceňujete partnerský prístup, otvorenú komunikáciu, túžite po práci, kde sa môžete sebarealizovať, tiež byť súčasťou tímu odborníkov a ste skúseným komplexným účtovníkom so zmyslom pre detail, táto pracovná príležitosť je tá pravá pre Vás!

Vašou náplňou práce bude:
- spracovanie pridelenej účtovnej agendy /účtovanie pokladní, bank. účtov, faktúr, a pod../
- spracovanie mesačných závierok,
- práce súvisiace so zverenou agendou
- samostatné účtovanie bežnej účtovnej agendy v súlade s platnou legislatívou a internými štandardmi
- inventarizácia a/alebo kontrola inventarizácií pridelených účtov majetku, záväzkov a pohľadávok pri ročnej závierke
- príprava a kontrola podkladov pre DPH (mesačne), spracovanie daňových evidencií
- Interné doklady v nadväznosti na pridelenú agendu
- spracovanie potrebných reportov podľa pokynov nadriadeného

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- priestor pre osobnostný a odborný rast
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- motivačné finančné ohodnotenie

- pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, kontaktujte nás prostredníctvom formulára, v prílohe ktorého nám pošlite svoj profesijný životopis a motivačný list, vrátane súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov – „Zaslaním životopisu a sprievodných dokumentov poskytujem týmto spoločnosti ČESMAD Slovakia, so sídlom na Galvaniho 15/C v Bratislave, súhlas so spracovaním svojich osobných údajov pre účely výberového konania“. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície.
Za prejavený záujem ďakujeme každému záujemcovi, kontaktovať budeme len tých, ktorí budú spĺňať požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia, príp. iné odborné vzdelanie ekonomického smeru, so zameraním na účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná, práca vhodná aj pre absolventa

Počet rokov praxe

3

- analytické myslenie, zmysel pre detail
- zodpovednosť
- komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- aktívny a samostatný prístup k riešeniu pracovných úloh
-flexibilita
-znalosť legislatívy súvisiacou s vedením účtovníctva a základov súvisiacich daňových zákonov (zákon o dani z príjmov , o DPH)

ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje cez 900 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.

ČESMAD Slovakia predovšetkým zastupuje, vyjednáva a ochraňuje svojich členov, a teda aj celú oblasť podnikania v medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej doprave vo vzťahu k ministerstvám SR a ostatným ústredným orgánom štátnej správy, organizáciám a zväzom. Združenie sa systematicky usiluje o rozvoj a prosperitu cestnej dopravy na Slovensku a presadzovanie záujmov svojich členov. Popri tom svojim členom poskytuje potrebnú profesionálnu pomoc, rôzne poradenské, konzultačné a ďalšie služby týkajúce sa oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4475709  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac