Obchodný zástupca

ČESMAD Slovakia, občianske združenie

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna prezentácia služieb a tovarov združenia pridelenej členskej základne v regióne
- vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na služby a tovar
- starostlivosť o pridelených a nových zákazníkov
- získavať spätnú väzbu na poskytované služby, tovar a činnosť združenia
- zabezpečenie plynulého chodu obchodovania a vybavovanie prípadných reklamácií
- aktívna a otvorená komunikácia s ostatnými členmi obchodného tímu
- administratíva obchodných prípadov a reporting
- reprezentovanie združenia

- flexibilný pracovný čas
- služobné auto aj na súkromné účely
- mobilný telefón a NB
- výkon práce v pridelenom regióne (začiatok práce z bydliska)
- motivačné kvartálne odmeňovanie
- stabilná firma s dlhodobou tradíciou

ČESMAD Slovakia o.z. hľadá do svojho tímu komunikatívnych a optimistických kolegov, ktorí radi cestujú a chcú si vytvoriť dlhodobé obchodné vzťahy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- schopnosť počúvať zákazníka a hľadať riešenia

ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje cez 900 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.

ČESMAD Slovakia predovšetkým zastupuje, vyjednáva a ochraňuje svojich členov, a teda aj celú oblasť podnikania v medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej doprave vo vzťahu k ministerstvám SR a ostatným ústredným orgánom štátnej správy, organizáciám a zväzom. Združenie sa systematicky usiluje o rozvoj a prosperitu cestnej dopravy na Slovensku a presadzovanie záujmov svojich členov. Popri tom svojim členom poskytuje potrebnú profesionálnu pomoc, rôzne poradenské, konzultačné a ďalšie služby týkajúce sa oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4101436  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac