Samostatný odborný referent pre elektronické mýto

ČESMAD Slovakia, občianske združenie

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
3,66€/hod.+ motivačná zložka vo výške 30% zo základnej mzdy + zákonné príplatky za prácu v noci, nadčasy, soboty, nedele a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponuka platí pre pracoviská na hraničných prechodoch Čunovo (SK-HU) a Jarovce (SK-AT)
- komunikácia so zákazníkmi
- spracovanie podkladov k registrácii do elektronického mýtneho systému
- vyberanie poplatkov
- administratívna činnosť
- aktualizácie databáz, archivácia dokumentov
- 12 hodinové smeny v nonstop prevádzke (denné, nočné)

- práca v stabilnej spoločnosti
- profesionálne zaškolenie v rámci adaptačného procesu
- príjemné a stabilné pracovné prostredie
- priestor pre osobnostný a odborný rast
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- motivačné finančné ohodnotenie
- za odpracovanie 8 hod. zmeny - jedna strav. jednotka v hodnote 4,30€
- za odpracovanie 11,5 hod. zmeny - dve strav. jednotky v hodnote 7,20€ (2x3,60€)

Do sprievodného textu uveďte, o ktoré miesto výkonu práce máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava, ekonomika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje cez 900 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.

ČESMAD Slovakia predovšetkým zastupuje, vyjednáva a ochraňuje svojich členov, a teda aj celú oblasť podnikania v medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej doprave vo vzťahu k ministerstvám SR a ostatným ústredným orgánom štátnej správy, organizáciám a zväzom. Združenie sa systematicky usiluje o rozvoj a prosperitu cestnej dopravy na Slovensku a presadzovanie záujmov svojich členov. Popri tom svojim členom poskytuje potrebnú profesionálnu pomoc, rôzne poradenské, konzultačné a ďalšie služby týkajúce sa oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3563806  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,66€/hod.+ motivačná zložka vo výške 30% zo základnej mzdy + zákonné príplatky za prácu v noci, nadčasy, soboty, nedele a sviatky.