Business development manager

ČESMAD Slovakia, občianske združenie

Miesto práce
SR, Bratislava
Termín nástupu
02.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Akvizícia nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí , prieskum trhu a aktivít konkurencie,
- Plánovanie, organizovanie a vedenie jednotlivých pracovných stretnutí,
- Analyzovanie zákazníckych potrieb a následné vytváranie obchodných ponúk,
- Participovanie pri tvorbe obchodných stratégií,
- Pravidelné reportovanie dosiahnutých obchodných výsledkov,
- Rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov, zlepšovanie imidžu spoločnosti,
- Udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkom (mailového, telefonického, osobného),
- Vykonávanie iných doplnkových prác, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením a spracovaním obchodného prípadu.

- Práca v stabilnej spoločnosti,
- Profesionálne zaškolenie v rámci adaptačného procesu,
- Príjemné a stabilné pracovné prostredie,
- Priestor pre osobnostný a odborný rast, možnosť realizovať svoje nápady,
- Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti,
- Motivujúce finančné ohodnotenie,
- Služobný automobil, aj na súkromné účely.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní na danú pozíciu budú len vybraní uchádzači.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Cit pre obchod, predajné zručnosti, profesionálna úroveň komunikácie,
- Schopnosť prijať vysokú mieru zodpovednosti,
- Orientácia na ciele a silné zameranie na výsledky,
- Schopnosť udržiavať a budovať dlhodobé pozitívne vzťahy s klientmi,
- Koncepčné myslenie a koordinačné schopnosti.
- Flexibilita, samostatnosť a kreativita.
- Presnosť a dôslednosť,
- Vysoké pracovné nasadenie,
- Proaktívny prístup,
- Tímová spolupráca.

Združenie cestných dopravcov SR, poskytovanie služieb cestným dopravcom, vykonávajúcim medzinárodnú dopravu. Sme najsilnejším profesným združením v rámci SR. Združenie ČESMAD Slovakia je členom Medzinárodnej únie cestnej dopravy (IRU) so sídlom v Ženeve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ČESMAD Slovakia, združenie (zväz,spolok)
Levická 1
826 40 Bratislava-Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Kaplanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3222733   Dátum zverejnenia: 6.12.2017