Strojvedoucí (rušňovodič)

České dráhy, a.s.

Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč– 40 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení a obsluha nových moderních vlaků
• Budete odpovědný za vedení vlaků osobní dopravy
• Pravidelná komunikace a koordinace práce s ostatními zaměstnanci v železničním provozu
• Budete pracovat s informačními systémy, kam budete zaznamenávat průběh jízdy a další technické parametry
• Licence strojvedoucího pro vás bude výhodou, ale pokud ji nemáte, zajistíme pro Vás odborný kurz

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandardní podmínky pro odměňování
• Proplácení přesčasů, zaplatíme Vám každou minutu navíc
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů (jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příplatky za režim práce, příspěvek na stravování, na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci apod.)
• Vlastní akademie, zaškolení, odborný kurz získání kvalifikace strojvedoucího
• Pracovní doba 36 hodin týdně
• 5 týdnů dovolené
• Možnost osobního a profesního růstu
• Stabilitu zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
Více na ceskedrahy.jobs.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojní, elektrotechnické, stavební nebo dopravní

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zdravotní způsobilost dle Vyhlášky č. 101/1995 Sb.
• Technické myšlení a ochota dalšího vzdělávání
• Psychická odolnost vůči stresu a zátěži
• Časová flexibilita, vícesměnný provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

České dráhy, a.s., patří mezi významné společnosti a zaměstnavatele, kteří mají svou působnost po celém území České republiky. Všem zaměstnancům jsou v rámci Podnikové kolektivní smlouvy poskytovány různé zaměstnanecké benefity, je zajištěn jejich osobní a odborný růst a odpovídající finanční ohodnocení.
ID: 3524303  Dátum zverejnenia: 2.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 Kč– 40 000 Kč