Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zahradník - odborný prodejce v zahradním centru

Česká zahradnická společnost s.r.o.

Místo práce
Spomyšl 163, Spomyšl, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme odborné prodejce do našeho zahradního centra. Pokud vás baví práce s rostlinami, pak jste ideální kandidát pro nás!

Požadujeme:

  • vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • ochotu učit se novým věcem
  • zkušenosti s prodejem výhodou, jinak zaučíme
  • dobré komunikační schopnosti
  • spolehlivost, zodpovědný a pozitivní přístup k práci

Podle Vašich zkušeností a schopností nabízíme:

  • nadprůměrný výdělek
  • práci na čerstvém vzduchu, ve které se rozhodně nebudete nudit
  • mladý kolektiv plný odborníků na rostliny
  • zaměstnanecké slevy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Alexander Kaška
Tel.: 777 923 334
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4812854  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc