SAutoleasing SK, s.r.o. - Obchodník/čka - Prešovský kraj

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Prešovský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovná náplň:

  • akvizícia nových dodávateľov – predajcov nových a ojazdených vozidiel (skúsenosti zo spoluprácou s predajcami dopravnej techniky vítané)
  • rozvoj spolupráce s existujúcimi dodávateľmi - predajcami nových a ojazdených vozidiel
  • prezentácia produktov spoločnosti u predajcov a školenie ich zamestnancov
  • poskytovanie prevádzkového servisu predajcom
  • pravidelné vyhodnocovanie úrovne spolupráce s dodávateľom
  • poskytovanie spätných informácií z predajnej siete

Požiadavky:

  • min SŠ vzdelanie s maturitou
  • znalosť úverových a leasingových produktov
  • záujem a orientácia v automobilovom odvetví
  • veľmi dobré analytické a komunikačné schopnosti
  • VP skupiny B
  • znalosť práce s PC (MS Office)
  • predchádzajúca prax vítaná

Ponúkame:

  • zaujímavú a zodpovednú prácu
  • možnosti odborného rozvoja a vzdelávania
  • motivujúce platové ohodnotenie vrátane nadštandardných zamestnaneckých výhod
  • profesijné perspektívu v zázemí medzinárodnej banky
  • pracovná zmluva na DU - 1 rok s možnosťou predĺženia
  • služobný automobil aj na súkromné účely

Informácie podá:

Kontaktní centrum úseku lidské zdroje ¶ email: #[email protected]# ¶ telefon: 956 711 333 ¶

Divize:

DS

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jedním ze základních pilířů českého bankovního systému. Od roku 2000 se můžeme opřít o silné zázemí středoevropské finanční skupiny Erste Bank. Naším cílem je nabídnout klientům přesně takové služby, jaké potřebují. Patříme k bankám, které udávají trend v zavádění moderních bankovních služeb i v technologických inovacích. Pro movitější klienty jsme zavedli nové osobní bankovnictví pod značkou BLUE navržené tak, aby pomáhalo řešit finanční potřeby klientů v každé fázi života.
ID: 3626596  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/měsíc