s Autoleasing SK, s.r.o. je špecializovanou spoločnosťou, ktorá poskytuje financovanie potrieb formou spotrebiteľského úveru občanom i podnikateľom a služby finančného leasingu občanom, podnikateľským subjektom, štátnym a neziskovým organizáciám i veľkým firmám.

Obchodník/čka - Trnavský - Nitriansky kraj

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Trnavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Pracovná náplň:

  • akvizícia nových dodávateľov – predajcov nových a ojazdených vozidie (skúsenosti zo spoluprácou s predajcami dopravnej techniky vítané)
  • rozvoj spolupráce s existujúcimi dodávateľmi - predajcami nových a ojazdených vozidiel
  • prezentácia produktov spoločnosti u predajcov a školenie ich zamestnancov
  • poskytovanie prevádzkového servisu predajcom
  • pravidelné vyhodnocovanie úrovne spolupráce s dodávateľom
  • poskytovanie spätných informácií z predajnej siete

Požiadavky:

  • min SŠ vzdelanie s maturitou
  • znalosť úverových a leasingových produktov
  • záujem a orientácia v automobilovom odvetví
  • veľmi dobré analytické a komunikačné schopnosti (maďarčina výhodou)
  • VP skupiny B
  • znalosť práce s PC (MS Office)
  • predchádzajúca praxe vítaná

Ponúkame:

  • zaujímavú a zodpovednú prácu
  • možnosti odborného rozvoja a vzdelávania
  • motivujúce platové ohodnotenie vrátane nadštandardných zamestnaneckých výhod
  • profesijné perspektívu v zázemí medzinárodnej banky
  • pracovná zmluva na DU - 1 rok s možnosťou predĺženia
  • pracovný automobil

Informácie podá

Kontaktní centrum úseku lidské zdroje ¶ email: #[email protected]# ¶ telefon: 956 711 333 ¶

Kontakt

Adresa společnosti

ID: 3417042   Dátum zverejnenia: 11.6.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.