Manager predaja/Odborný konzultant predaja

Česká mincovna SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 - 2 300 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnych, spoľahlivých a komunikatívnych kolegov orientovaných na spokojnosť zákazníka do predajne v Bratislave. Vzhľadom na rastúci záujem potrebujeme tvoje nadšenie pre krásne mince spojené s investovaním, chuť podeliť sa a poradiť našim zanieteným zákazníkom a významným investorom (znalosti v oblasti numizmatiky nie sú podmienkou). Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, zaškolenie v už zabehnutých prevádzkach, luxusné ale priateľské prostredie novej predajne v centre Bratislavy a množstvo ďalších výhod.
Náplň práce :
- konzultácie so zákazníkmi na predajni, poradenstvo pri výbere,
- poskytovanie informácií ohľadom nových produktov a emisných plánov
spoločnosti
- práca s pokladňou, skladovou evidenciou
- spracovanie objednávok
- riešenie reklamácií
- komunikácia s obchodnými partnermi a nadväzovanie nových obchodných
vzťahov
- rokovania s obchodnými partnermi a klientmi
- monitorovanie trhu
- reprezentácia spoločnosti
- vedenie tímu

- zamestnanecké zľavy
- teambuldingy
- hodiny Aj - native speaker
- ďalšie benefity pri osobnom pohovore
- 13.ty plat
- stravné v maximálnej hodnote cestovného plne hradené

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

HELIOS - Úplný začiatočník
CRM (Customer Relationship Management) - Úplný začiatočník
Microsoft Office 365 - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v oblasti výhodou
samostatnosť, tvorivosť, iniciatívnosť
flexibilita
vysoké pracovné nasadenie
orientácia na zákazníka a výsledky
precíznosť, spoľahlivosť a dôslednosť
pozitívny prístup k práci, životu aj k ľuďom nevyhnutný
prirodzená komunikácia a obchodná zručnosť
ochota cestovať v rámci SR, príležitostne ČR

Česká mincovňa je tradičným českým výrobcom a predajcom investičných a pamätných mincí a medailí z drahých kovov ale aj bežných kovov. Viac ako 30 rokov sme výhradným dodávateľom obežných a pamätných mincí pre Českú národnú banku. Česká mincovňa rozvíja aj vlastnú výrobu a vlastnú obchodnú činnosť. Spolupracujeme s renomovanými obchodníkmi z celého sveta, ktorí naše mince v čoraz väčšom náklade zaraďujú do svojej ponuky.
ID: 4356080  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac