PR manažer/-ka pro zahraniční zastoupení na Slovensku

ČESKÁ CENTRÁLA CESTOVNÍHO RUCHU

Místo práce
Staré Mesto
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

  • administrace činnosti zahraničního zastoupení, příprava smluv, objednávek, zadávání dokumentů do systémů (ELIT, Spisová služba, IRAP..), zpracování podkladů pro veřejné zakázky;
  • vyhledávání, zpracování a interpretace statistických dat o cestovním ruchu, průzkum trhu;
  • tvorba obsahu a správa slovenské webové podstránky www.kudyznudy.cz/sk
  • administrace, tvorba a správa obsahu podstránky pro slovenská média a odbornou veřejnost www.visitczechrepublic.com
  • tvorba a správa profilů zastoupení na sociálních sítích; (znalost práce s EMPLIFI);
  • spolupráce při organizaci eventů pro veřejnost, média a odbornou veřejnost;
  • informační servis ústně i písemně;
  • tvorba a aktualizace databází trade a médií; monitoring médií, metriky;
  • příprava podkladů pro tiskové zprávy, PR články, newslettery (znalost KENTICO)
  • účast na marketingových aktivitách zastoupení na Slovensku;

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vysokoškolské vzdělání humanitního zaměření, min. Bc.;
  • anglický jazyk minimálně na úrovni B1;
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu, flexibilita; samostatnost a pečlivost;
  • velmi dobré organizační schopnosti;
  • vstřícné a příjemné vystupování;
  • zkušenosti s používáním běžných kancelářských aplikací a zpracováním statistických dat;
  • velmi dobrá stylistika a psaný jazykový projev;
  • chuť učit se nové věci;

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenost v oblasti cestovního ruchu nebo médií

Co vám můžeme nabídnout

  • přátelský tým v Českém domě v hist.centru Bratislavy
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home-office
  • sick days
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu

Termín nástupu: červenec 2022; smlouva na dobu určitou na jeden 1 rok s možností prodloužení; místo výkonu práce Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 4332764  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/měsíc