Komplexný účtovník

CERVA Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacvianočné odmeny, ročné odmeny - v závislosti od výsledkov. Výška mzdy, ako aj prípadných odmien v závislosti od praxe a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnými právnymi predpismi a účtovnými predpismi
• kontrola hlavnej knihy, pokladne a inventarizácia účtov
• zabezpečovanie fakturácie, účtovanie faktúr, dobropisov a interných dokladov
• sledovanie pohľadávok a záväzkov
• zabezpečenie prehľadnosti finančných tokov v spoločnosti a ich riadenie
• spracovanie mesačnej a ročnej uzávierky, DPH, ročného daňového priznania z DzPPO
• zodpovednosť za zostavenie účtovnej závierky
• evidencia a účtovanie investičného majetku a drobného investičného majetku
• účtovanie odpisov (daňové, účtovné)
• spracovanie miezd a podávanie mesačných výkazov poisťovniam
• kompletná personalistika - archivácia a aktualizácia zložiek zamestnancov, prihlášky, odhlášky evidenčné listy, príprava pracovných zmlúv, dodatkov, výstupná dokumentácia pri ukončení PP, školenie pracovného poriadku, príprava porušení pracovnej disciplíny
• spolupráca pri účtovných závierkach s audítormi, príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva
• kompletné zastúpenie spoločnosti s daňovým úradom a príslušnými kontrolnými úradmi
• sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch
• kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy
• spracovanie mesačných finančných reportov pre vedenie spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - expert
SAP FI/CO - základy
Mzdové účtovníctvo - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Office 365 - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Počet rokov praxe

5
5

Hľadáme šikovného človeka s pozitívnym myslením, schopného samostatne a zodpovedne pracovať, pri tejto práci je samozrejmosťou spoľahlivosť, diskrétnosť, presnosť, precíznosť a orientácia na detail, organizácia času - time management, schopnosť dokončiť všetky zverené úlohy.
Požadujeme prax vo vedení komplexného účtovníctva, výbornú znalosť slovenských účtovných predpisov a súvisiacej daňovej legislatívy.
Prax vo vedení účtovnej a mzdovej agendy (min. 5 rokov)
Miesto pracoviska: Senec, alebo Ivanka pri Dunaji - v závislosti od dohodnutej pracovnej pozície, nakoľko personálne obsadzujeme aj dcérske spoločnosti.

Spoločnosť CERVA Slovensko s.r.o. sa viac ako 20 rokov zaoberá predajom ochranných pracovných prostriedkov. Pozície obsadzujeme aj pre naše dcérske spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Diaľničná cesta 10c
903 01 Senec
www.cerva.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Svetlana Bundzelová
Tel.: +421220674730
E-mail: poslať životopis
ID: 4035256  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac