Technicko-obchodný zástupca - riadenie projektov

CERTIMA, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.10.2021
1 000 - 1 800 EUR/mesiacpohyblivá časť mzdy podľa výsledkov v regióne, 13.plat, 14.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia s projekciou, vybranými montážnymi firmami, osobné stretnutia, prezentácie ,technické a cenové ponuky, iné aktivity zamerané na podporu predaja našich výrobkov, koordinácia práce s projektami v regióne stredné Slovensko

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme s vyše 20 ročným pôsobením na trhu
- podpora osobného rastu, vzdelávanie zamestnancov

životopis e-mailom, vybratí uchádzači budú informovaní o termíne výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SvF - odbor TZB, alebo SjF - odbor Technika prostredia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projekcia, vykurovanie, chladenie

Počet rokov praxe

5

podmienkou je vzdelanie - VŠT - Stavebná fakulta - odbor technické zariadenia budov alebo Strojnícka fakulta - odbor technika prostredia, prax v oblasti vykurovania, chladenia
komunikatívnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa

importér - obchodná firma pôsobiaca v oblasti vykurovania a chladenia

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1238470  Dátum zverejnenia: 17.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac