CyberSecurity SW Engineer (C/C++)

CertiCon SK s. r. o.

Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa podieľať na koncepcii a implementácii kybernetickej bezpečnosti na významných automobilových projektoch? Zaujímate sa a máte aspoň základné znalosti o kybernetickej bezpečnosti? Potom máte možnosť stať sa odborníkom na kybernetickú bezpečnosť úžitkových a osobných vozidiel a prispieť k ich lepšej bezpečnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:
Stanete sa súčasťou globálneho tímu "kybernetickej bezpečnosti" pre jedného z najdôležitejších dodávateľov v automobilovom svete. V súčasnosti je čoraz viac vozidiel pripojených k internetu a dokonca aj pre úžitkové vozidlá sú v hre technológie ako aktualizácia softvéru cez internet alebo odosielanie a analýza prevádzkových údajov na vzdialených serveroch. Preto je veľmi dôležité, aby riadiace jednotky v týchto vozidlách boli dostatočne bezpečné. A to bude vaša úloha.

ČO PRESNE BUDETE ROBIŤ?
• Vyvíjať a koordinovať požiadavky kybernetickej bezpečnosti pre softvérové projekty.
• Komunikovať a spolupracovať s projektovými tímami a manažérmi kybernetickej bezpečnosti na jednotlivých projektoch.
• Analyzovať požiadavky, pripravovať odhady nákladov a špecifikácií softvérových riešení CyS.
• Plánovať a kontrolovať implementácie a testovanie SW.
• Technicky dohliadať na projekty s odbornými znalosťami v oblasti kybernetickej bezpečnosti a softvéru s prihliadnutím na plnenie bezpečnostných noriem a predpisov.

VÝVOJOVÉ PROSTREDIE:
• Git, Azure.

POUŽITÉ TECHNOLÓGIE:
• C, C++ pro vývoj.
• Doors, integrity, Git, Python, OpenSSL.
• Vector Candela, CANoe, CANoe.Diva a CANape.

POŽIADAVKY:
• Znalosť programovacích jazykov C/C++ a Python.
• Znalosť nástrojov ako Doors, integrity, OpenSSL, Candela, CANoe, CANoe.Diva a CANape.
• Skúsenosti s vývojom vstavaného softvéru v automobilovom priemysle sú výhodou.
• Dobrá znalosť bezpečnosti produktov CyS (MISRA, CERT, HSM a Fuzz testovanie) a základy kryptografických algoritmov.
• Znalosť dizajnu vozidiel, diagnostiky a aktualizácií softvéru a OTA (CAN, Ethernet, UDS).
• AJ min. B2.

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítate na https://kariera.certicon.sk/#benefity. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnost CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

Ako nás vnímajú tí, ktorí už pre nás pracujú, si môžete prečítať tu: https://kariera.certicon.sk/#tim-certicon
Výhody pozri https://kariera.certicon.sk/#benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa inováciami a vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasti zdravotníctva, telekomunikácií či automobilového a leteckého priemyslu. Veľmi úzko spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami a výskumnými laboratóriami v celej Európske únii.
Naše projekty realizujeme po celom svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
E-mail: poslať životopis
ID: 4597825  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac