Developer aplikácie pre oblasť zdravotníctva

CertiCon SK s. r. o.

Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujeme na vývoji mobilnej aplikácie, ktorá umožní lekárom monitorovať zdravotný stav pacienta s implantovaným kardiostimulátorom a nastaviť jeho funkciu tak, aby čo najlepšie vyhovovala jeho potrebám. Projekt má celosvetový dosah a aplikácia sa používa na klinikách na všetkých kontinentoch.

KOHO HĽADÁME?
V podstate každý, kto má záujem o IT a túžbu programovať. Jazyk SPEC vyvinul náš zákazník z oblasti zdravotníctva a používa sa v rámci projektu na vytváranie aplikácií pre tablety. Nezáleží nám na tom, či ste začiatočník alebo už máte skúsenosti s programovaním. Potrebujeme len vaše odhodlanie a radi vás naučíme jazyk SPEC.

O svoju kariéru programátora sa však nemusíte obávať. Veľmi dobre vieme, že jazyk SPEC nie je univerzálne použiteľný, preto sa postaráme o to, aby ste mohli vyvíjať v bežných programovacích jazykoch (C#, C++), aby ste mohli časom začať pracovať na ďalších projektoch v našej spoločnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:
Hlavnou náplňou práce je vývoj aplikácií pre tablety so systémom iOS, ale nemusíte sa obávať, že by ste o tomto systéme nič nevedeli. Vašou hlavnou úlohou bude analyzovať a algoritmizovať požiadavky zákazníka a o všetko ostatné sa postará framework a vývojové prostredie.

ČO PRESNE BUDETE ROBIŤ?
• Analýza zadania a návrh vhodného riešenia
• Prediskutovanie požiadaviek a navrhovaného riešenia s ostatnými kolegami, prípadne so zákazníkom
• Implementácia riešenia
• Kontrola implementácie kódu ostatných členov tímu
• Oprava chýb zistených počas testovania a praktického používania

VÝVOJOVÉ PROSTREDIE:
• Na vývoj používame Microsoft Visual Studio 2022 a Azure DevOps a GIT ako systém na vytváranie verzií.

POUŽITÁ TECHNOLÓGIA:
Samotná aplikácia je napísaná v XML, v patentovanom jazyku SPEC. Vytvorený program sa potom integruje do aplikačného frameworku, ktorý sa stará o správne fungovanie aplikácie na cieľovom HW. Framework je napísaný v jazyku C#. Znalosť jazyka C# je výhodou v prípade ladenia celej aplikácie, ale nie je podmienkou.

POŽIADAVKY:
• Základné znalosti IT, schopnosť písať programy (algoritmizácia).
• AJ minimálne na úrovni B2 so zameraním na technickú angličtinu, komunikáciu so zákazníkmi a tímami v zahraničí.
• Výhodou je znalosť XML, XSD, Visual Studio a základy C#.

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítate na https://kariera.certicon.sk/#benefity. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou full remote. V prípade, že si zvolíš prácu v office čas budeš tráviť v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnosť CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa inováciami a vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasti zdravotníctva, telekomunikácií či automobilového a leteckého priemyslu. Veľmi úzko spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami a výskumnými laboratóriami v celej Európske únii.
Naše projekty realizujeme po celom svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
E-mail: poslať životopis
ID: 4589757  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac