Test Engineer

CertiCon SK s. r. o.

Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre obchodného partnera vytvárame basic softvér (embedded coding) SW komponentov pre riadiace jednotky v automobilovom priemysle budúcnosti. Tieto riadiace jednotky sa už začínajú implementovať do nákladných vozidiel, ťahačov či autobusov s hybridným alebo elektrickým pohonom. Ich vývoj a neustála inovácia sú základnými faktormi úspechu každého výrobcu vozidiel.

NÁPLŇ PRÁCE:
Vašou úlohou ako člena testovacieho tímu bude zabezpečovať postupy testovania vyvíjaného softvéru a jeho jednotlivých funkcií. Budete vytvárať testovacie scenáre na overenie funkčnosti tzv. BSW kódu. Vaše úlohy bude koordinovať Test Manager, na testovanie budete používať reálny HW a zaujímavé technológie vrátane napr. debuggerov, jednotiek ECU vozidla, pomocou vzdialeného pripojenia.

Čo presne teda budete robiť?
• Analyzovať požiadavky na funkčnosť SW (Doors).
• Navrhovať testovacie scenáre a definície testovacích prípadov pre požadovanú funkcionalitu daného SW (Doors).
• Denne komunikovať s koordinátorom, manažérom testovania a vývojármi.
• Vykonávať testovanie SW na simulátoroch HIL/miniHIL (na diaľku) s využitím záujmových nástrojov pre automobilový priemysel (CAN, Vector CANoe, CANape, CANalyzer).
• Analyzovať a reportovať výsledky testov.
• Vyhľadávať chyby v systémoch a navrhovať riešenia.
• Komunikovať v tíme aj v anglickom jazyku minimálne na úrovni B2.

Testovacie prostredie:
• Prostredie SIL, HIL, miniHIL.

Používané technológie:
• UDS, nástroje pre automobilový priemysel (Vector).

POŽIADAVKY:
• Skúsenosti s manuálnym testovaním nízkoúrovňového SW (arduino, raspberry pi).
• Záujem o oblasť automotive.
• AJ minimálne na úrovni B2 so zameraním na technickú angličtinu, keďže ide o komunikáciu so zákazníkmi a tímami v zahraničí.

Nice to have:
• Skúsenosti s telekomunikačnými a priemyselnými zbernicami (CAN, TCP IP).
• Skúsenosti s testovaním pomocou simulátorov (SIL, HIL atď.).
• Skúsenosti so skriptovacími jazykmi (napr. Python, VBScript).
• Znalosť testovacieho prostredia EXAM.

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítate na https://kariera.certicon.sk/#benefity. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou full remote. V prípade, že si zvolíš prácu v office čas budeš tráviť v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnosť CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa inováciami a vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasti zdravotníctva, telekomunikácií či automobilového a leteckého priemyslu. Veľmi úzko spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami a výskumnými laboratóriami v celej Európske únii.
Naše projekty realizujeme po celom svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
E-mail: poslať životopis
ID: 4573289  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac