Vývojár C++ na Basic software

CertiCon SK s. r. o.

Miesto práce
Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera vytvárame základný softvér (embedded coding) SW komponent pre riadiace jednotky v automobilovom priemysle budúcnosti. Tieto riadiace jednotky sa budú montovať do nákladných vozidiel, traktorov alebo autobusov poháňaných hybridným alebo elektrickým pohonom.

Aké služby/úlohy riešime pre zákazníka?
Píšeme takzvaný „basic software“ v jazyku C/C++ pre rôzne softvérové komponenty, ktoré tvoria celú riadiacu jednotku, ktorá riadi a spravuje rôzne pohonné jednotky, snímače a senzory celého vozidla. V súčasnosti vyvíjame SW jednotku pre plne elektrickú alebo hybridnú verziu autobusu alebo nákladného vozidla.

Vývojové prostredie

Visual Studio, Eclipse
Použité technológie

C, C++, make files pre vývoj
GIT, ITL Integrity a ďalšie nástroje v podobe rozsiahleho reťazca nástrojov pre automobilový priemysel, napr. vektorový
Čo presne budete robiť?

Vývojár analyzuje požiadavky na vývoj zvereného softvérového komponentu, ktorý je potom implementovaný v aplikačnej vrstve riadiacej jednotky. Výsledkom jeho práce je kód, ktorý je spolu s ďalšími funkciami integrovaný do finálneho SW celej riadiacej jednotky vozidla. Analýza, dokumentácia, úprava, oprava chýb alebo vývoj zverenej SW časti. Vývojár tiež testuje svoju prácu pomocou jednotkových testov.

Požiadavky

MUST HAVE:

Skúsenosti s jazykom C/C++
NICE TO HAVE:

Arduino
Asembler
Znalosť komunikácie na zbernici CAN
Skúsenosti s vývojom v bezpečnostnom prostredí (MISRA)
AJ aspoň na úrovni B1-B2 so zameraním na technickú angličtinu.

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítate na https://kariera.certicon.sk/#benefity. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnosť CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa inováciami a vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasti zdravotníctva, telekomunikácií či automobilového a leteckého priemyslu. Veľmi úzko spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami a výskumnými laboratóriami v celej Európske únii.
Naše projekty realizujeme po celom svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Bako
Tel.: +421905884411
E-mail: poslať životopis
ID: 4484359  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac