JAVA Developer

CertiCon SK s. r. o.

Miesto práce
Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného zákazníka z automobilového priemyslu, nemeckú spoločnosť vyrábajúcu riadiace jednotky pre automobily, pracujeme na vývoji a testovaní softvéru na diagnostiku vozidiel.

Ide o súbor komplexných nástrojov na podporu celého životného cyklu diagnostických procesov a postupov – od samotnej implementácie, cez ich následné použitie na výrobnej linke až po popredajné nasadenie v bežných dielňach. Vyvíjame, testujeme a nasadzujeme globálny priemyselný produkt, ktorý sa používa takmer na všetkých kontinentoch v stovkách tisíc použití.

Náplň práce

Analyzujte požiadavky zákazníkov.
Navrhnúť technickú implementáciu alebo zmeny architektúry celého riešenia.
Konzultovať požiadavky a navrhované riešenia so zákazníkom alebo ostatnými členmi tímu.
Implementácia nových funkcií vrátane automatizovaných testov.
Aké vývojové prostredie používame?

Podľa preferencií projektového tímu.
Aké technológie používame?

Java SE, Spring Framework.
SQL DB.
Okrem toho v rámci širšieho projektového tímu využívame?

Java, Eclipse Equinox, OSGi.
REST, SOAP.
Postman, Soup UI.
GIT, TFS.
ANT, MAVEN.
QF, Junit, Mockito, Sikuli.
Technológia z oblasti automotive (znalosť je výhodou, nie nevyhnutnosťou).
Komunikačné protokoly – UDS, KWP a iné
DoIP
D PDU, RP1210
OTX, ODX
Požiadavky

Java (SE).
Angličtina na úrovni minimálne B2 (na komunikáciu so zákazníkmi a tímami v zahraničí).
Znalosť Spring Framework, Eclipse Equinox, OSGi, SQL (like) DB, REST, SOAP, ANT, MAVEN, GIT, TFS je výhodou.

Čo ponúkame?

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítate na https://kariera.certicon.sk/#benefity. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnosť CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa inováciami a vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasti zdravotníctva, telekomunikácií či automobilového a leteckého priemyslu. Veľmi úzko spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami a výskumnými laboratóriami v celej Európske únii.
Naše projekty realizujeme po celom svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Bako
Tel.: +421905884411
E-mail: poslať životopis
ID: 4484351  Dátum zverejnenia: 12.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac