HR Generalist

CertiCon SK s. r. o.

Miesto práce
Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme špecialistu do HR teamu. Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa inováciami a vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasti zdravotníctva, telekomunikácií či automobilového a leteckého priemyslu.

Čo bude tvojou úlohou ?

Vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov prostredníctvom rôznych kanálov
Zverejňovanie voľných pracovných miest
Vedenie pohovorov kandidátov s technickými kolegami s cieľom identifikovať najvhodnejšieho kandidáta
Spolupráca s agentúrami a inými partnermi pri nábore
On boarding proces
Poskytovanie HR poradenstva zamestnancom
Účasť na každoročných hodnoteniach zamestnancov
Počet rokov praxe: 2

Ako si ťa predstavujeme?
Máš skúsenosti s recruitingom aspoň 2 roky, najmä IT pozícii
Vedenie pohovorov Ti nerobí problém
Poznáš trh práce a vieš to využiť pri práci
Dohovoríš sa po anglicky (ústne aj písomne)
Výhodou je ak sa vieš orientovať v Zákonníku práce
Ak si sa v predchádzajúcom texte našiel/našla, radi ťa spoznáme.

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítate na https://kariera.certicon.sk/#benefity. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť  čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnosť CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa inováciami a vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasti zdravotníctva, telekomunikácií či automobilového a leteckého priemyslu. Veľmi úzko spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami a výskumnými laboratóriami v celej Európske únii.
Naše projekty realizujeme po celom svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Bako
Tel.: +421905884411
E-mail: poslať životopis
ID: 4478434  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac