C# Developer

CertiCon SK s. r. o.

Miesto práce
Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
1.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš program sa podieľa na vývoji a rozširovaní webovej služby, ktorá umožňuje online monitorovanie stavu pacientov, ktorí majú implantovaný kardiostimulátor alebo defibrilátor.

Táto služba umožňuje prijímať údaje z implantovaných zariadení, ktoré sa odosielajú prostredníctvom mobilnej dátovej siete buď pravidelne počas spánku pacienta, alebo vždy, keď pacient pociťuje nepohodlie a uprednostní manuálne odoslanie údajov prostredníctvom svojej mobilnej aplikácie (monitorovacieho zariadenia v prípade starších modelov). Môže tiež ukladať tieto údaje, vyhodnocovať ich závažnosť a predkladať vybrané lekárske správy ošetrujúcim lekárom.

Okrem iného podporuje službu podobnú sociálnej sieti pre pacientov, do ktorej si pacienti môžu pridať napríklad rodinných príslušníkov, aby boli aj oni informovaní, ak sa s ich blízkymi niečo deje. V prípade najnovších prístrojov služba umožňuje lekárom aj zmenu nastavenia vybraných parametrov, čím sa ešte viac zvyšuje komfort života s kardiostimulátorom, pričom pacient musí fyzicky prísť do ordinácie len v najzávažnejších prípadoch.

Náplň práce

Analýza požiadaviek.
Implementácia nových funkcií podľa špecifikácií.
Kontrola kódu implementácií ostatnými členmi tímu.
Analýza a riešenie chýb pri implementácii.
Unit & Integration testing.
Pravidelné tímové stretnutia, fungujeme v rámci Scaled Agile Framework, t. j. standup meetingy, plánovanie šprintov a PI, retrospektívy.
Aké technológie používame?

.NET 6, .NET Framework 4.8 a vyšší, MS SQL, SpecFlow, gRPC
Java (spring framework, HBase), Kafka, Docker, Kubernetes, HELM grafy, REST API, Swagger, nGinx, ISTIO, ELK
Jadro EF
YAML
Vývojové prostredie

V súčasnosti vyvíjame v Azure DevOps a AWS.
Požiadavky

Must have

.NET Framework
.NET 6
Základný rámec EF
Kubernetes
GIT
Swagger
ROZHRANIE REST API
Nice to have

Kafka
HBase
gRPC
Potrubia YAML
Docker
JAVA
PowerShell

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítate na https://kariera.certicon.sk/#benefity. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnost CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

Ako nás vnímajú tí, ktorí už pre nás pracujú, si môžete prečítať tu: https://kariera.certicon.sk/#tim-certicon
Výhody pozri https://kariera.certicon.sk/#benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa inováciami a vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasti zdravotníctva, telekomunikácií či automobilového a leteckého priemyslu. Veľmi úzko spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami a výskumnými laboratóriami v celej Európske únii.
Naše projekty realizujeme po celom svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Bako
Tel.: +421905884411
E-mail: poslať životopis
ID: 4477346  Dátum zverejnenia: 8.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac