C++ Developer - segment Telekomunikácie

CertiCon SK s. r. o.

Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti CertiCon sme dlhodobo pracovali na vývoji a testovaní terminálu GSM-R, ktorý používajú železniční dispečeri. Jednoducho povedané, je to telefónny prístroj s mnohými špecializovanými funkciami, ktoré uľahčujú riadenie železničnej dopravy. Nami vyvinuté terminály používajú železničné spoločnosti v mnohých krajinách Európy, Ázie a Austrálie.

Našou úlohou je navrhnúť, implementovať a otestovať celú aplikáciu - od komunikačných vrstiev (SIP, RTP, HTTP, JSON, REST, WebSockets) cez spracovanie zvuku až po používateľské rozhranie.

NÁPLŇ PRÁCE:
Ide o rozsiahly a dlhodobý projekt využívajúci stabilnú technológiu. Hľadáme niekoho, kto nás každý deň posunie o kúsok ďalej. Ponúkame stabilný projekt, veľmi dobrý tím a možnosť rozvíjať svoje znalosti pod vedením skúsených starších vývojárov.

Práca zahŕňa analýzu požiadaviek zákazníka, návrh, implementáciu, testovanie, dokumentáciu a odstraňovanie chýb.

ČO PRESNE BUDETE ROBIŤ?
• Analyzovanie požiadaviek zákazníkov a zisťovanie, ako ich technicky realizovať.
• V prípade potreby navrhnite zmeny architektúry celkového riešenia.
• Implementácia nových funkcií vrátane automatizovaných testov.
• Denne komunikovať so zákazníkom v angličtine v hovorenej aj písomnej forme.

VÝVOJOVÉ PROSTREDIE:
• Visual Studio

POUŽITÉ TECHNOLÓGIE:
• C++ v.11
• Nástroje SVN, GIT, ANT, JIRA.

POŽIADAVKY:
• Znalosť jazyka C++, dobrá orientácia v kóde.
• Skúsenosti s vývojom aplikácií.
• Motivácia pracovať na dlhodobom projekte a ochota učiť sa nové veci.
• Angličtina aspoň na úrovni B2.
• Znalosť MFC, SIP a nemeckého jazyka je výhodou.

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítate na https://kariera.certicon.sk/#benefity. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnost CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa inováciami a vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasti zdravotníctva, telekomunikácií či automobilového a leteckého priemyslu. Veľmi úzko spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami a výskumnými laboratóriami v celej Európske únii.
Naše projekty realizujeme po celom svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
E-mail: poslať životopis
ID: 4477344  Dátum zverejnenia: 22.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac