JAVA Developer

CertiCon SK s. r. o.

Biznis Centrum Poštová 1, Poštová, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.1.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V akej oblasti budeš pracovať
Projekty sú zamerané na problematiku porúch srdcového rytmu a prevenciu srdcového zlyhania, vyvíjané špičkovou vedecko techonologickou poločnosťou CertiCon. Uplatňujeme znalosti expertov a vyvíjame riešenia, ktoré skvalitňujú a zjednodušujú život miliónov ľudí po celom svete. Unikátnou pridanou hodnotou je vlastný aplikovaný výskum a spolupráca s medzinárodnými inštitúciami.

V súčasnosti pracujeme na službe, ktorá v budúcnosti umožní jednotný prístup používateľov k rôznym aplikáciám v rámci ekosystému - Identity Access Management.

Čo presne budete robiť?
• Analýza požiadaviek.
• Diskutovať požiadavky a navrhované riešenie so zákazníkom alebo inými kolegami.
• Určiť konečné riešenie a jeho implementáciu
• Kontrola implementácií ostatných členov tímu.
• Analýza a riešenie chýb pri implementácii.
• Unit testing

Aké vývojové prostredie používame?
Vývoj prebieha v prostredí MS Azure DevOps a ako systém na vytváranie verzií sa používa GIT.

Aké technológie používame?
• JAVA (Spring Framework, Spring Data JDBC).
• RESTful API (Swagger, Spring Boot REST-based services).
• Publish-subscribe messaging systems (Apache Kafka, Spring for Apache Kafka).
• Automated deployment of containerized applications (Docker, Kubernetes).
• Angular, TypeScript, RxJS, Angular material
• SCSS

Požiadavky

MUST HAVE

NICE TO HAVE
• SCSS

Ponúkame 14 skvelých benefitov, o ktorých sa viac dočítaš tu. Vieme, že pohoda pri práci je kľúčová a preto budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou 3 dní v týždni na home office. V office budeš tráviť čas v atraktívnom, modernom a príjemnom prostredí nového Biznis centra na Poštovej 1. Kancelárske priestory dopĺňa množstvo zelene, poskytujeme aj miesto na parkovanie.

Pracujeme na projektoch pre veľké a renomované spoločnosti, ktorí vytvárajú dlhodobé riešenia a produkty, majú dopad na životy miliónov ľudí po celom svete. Neformálna atmosféra, ľudský prístup a skvelý tím. Spoločnost CertiCon mapuje cesty, po ktorých sa zatiaľ nikto nevydal. Vydaj sa s nami za horizont.

Ako nás vnímajú tí, ktorí už pre nás pracujú, si môžete prečítať tu: https://makejvit.cz/lide/
Výhody pozri https://www.makejvit.cz/#benefity

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa inováciami a vývojom softvérových a hardvérových riešení pre oblasti zdravotníctva, telekomunikácií či automobilového a leteckého priemyslu. Veľmi úzko spolupracujeme so špičkovými technickými univerzitami a výskumnými laboratóriami v celej Európske únii.
Naše projekty realizujeme po celom svete.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Bako
Tel.: +421905884411
E-mail: poslať životopis
ID: 4392846  Dátum zverejnenia: 10.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac