Práca na centrále OMV Slovensko: Ponúkame 5 mesačnú stáž pre študentov VŠ na oddelení Supply & Logistics

Čerpacie stanice OMV Slovensko

Miesto práce
Einsteinova 25, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
5,5 EUR/hod.Možnosť zvýšenia platu už po 3 mesiacoch (v závislosti od výkonu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš získať praktické skúsenosti už počas štúdia? Máme pre Teba platenú stáž!

Na oddelení Supply&Logistics majú zamestnanci na starosti zabezpečenie dodávaných PHM pre český a slovenský trh. Okrem toho sa zaoberajú s plánovaním, vyhodnocovaním a alokáciou zdrojov pre uspokojenie dopytu na trhoch a majú na starosti aj celú agendu ohľadom plnenia všetkých legislatívnych požiadaviek smerom k bio PHM, emisným cieľom a energetickým cieľom.

Náplň práce:
- pravidelný reporting
- práca so SAP systémom
- ad hoc výpočty a analýzy

Typ zmluvy: Dohoda o brigádnickej práci študenta

- Práca v mladom a dynamickom tíme
- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Výborná príležitosť získať pracovné skúsenosti už počas štúdia
- Individuálne zaškolenie
- Príjemné pracovné prostredie
- Motivujúce finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

- Skúsenosti s administratívou sú výhodou
- Študent vysokej školy 2. alebo 3. ročníka
- Ochota pracovať 20 hodín týždenne
- Flexibilita
- Zodpovednosť, precíznosť
- Analytické schopnosti

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave, priamo zamestnáva 171 ľudí a prostredníctvom svojej siete 105 čerpacích staníc vytvorila vyše 1000 pracovných miest.

Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb, na ktorých majú zákazníci k dispozícii kvalitné palivá, možnosti umytia vozidla ako aj rôzne doplnkové služby. V ponuke zákazníci nájdu aj ľahké jedlá, rôzne občerstvenie a čerstvo pripravovanú kávu a bagety.

OMV sa neustále prispôsobuje vývoju trhu a trendom, čoho dôkazom sú aj posledné inovácie - nový koncept predajní VIVA BILLA, kde zákazníci nájdu aj čerstvé potraviny a rozvoj elektromobility pod vlastnou značkou eMotion.

Viac informácií nájdete na www.omv.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky na danú pozíciu, budeme Vás telefonicky kontaktovať na krátky telefonický pohovor.

Kontakt

Kontaktná osoba: Krisztina Ollé
E-mail: poslať životopis
ID: 4291991  Dátum zverejnenia: 24.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.