Práca na centrále OMV Slovensko: Baví Ťa Excel, čísla, analýzy a reporty? Máme pre Teba platenú dlhodobú stáž na oddelení Retail Controlling

Čerpacie stanice OMV Slovensko

Miesto práce
Einsteinova 25, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
6,5 EUR/hod.Možnosť zvýšenia platu už po 3 mesiacoch (v závislosti od výkonu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš po anglicky a excel máš v malíčku? Retail Controlling oddelenie hľadá práve Teba!

Čo je náplňou tejto práce?
- Práca s Power BI a Data lake na dennej báze
- Harmonizácia a automatizácia existujúcich reportov pre 8 krajín
- Príprava reportov, templatov v Exceli
- Vykonávanie rôznych činností v SAP, TM1
- Účasť a aktívne prispievanie do medzinárodných projektov v oblasti Retail
- Efektívna podpora oddelenia maloobchodu

- Práca v mladom, dynamickom tíme
- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Výborná príležitosť získať pracovné skúsenosti už počas štúdia
- Individuálne zaškolenie
- Príjemné pracovné prostredie
- Motivujúce finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

- Denný študent univerzity ekonomického zamerania (ideálne v 2., 3. alebo 4. ročníku štúdia)
- Ochota odpracovať 20 h týždenne, aj počas letných prázdnin
- Znalosť MS Excel
- Znalosť Power BI výhodou
- Predchádzajúca prax na obdobnej pozícii výhodou
- Analytické a logické myslenie
- Proaktivita, ochota a flexibilita
- Precíznosť, zodpovednosť

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave, priamo zamestnáva 171 ľudí a prostredníctvom svojej siete 105 čerpacích staníc vytvorila vyše 1000 pracovných miest.

Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb, na ktorých majú zákazníci k dispozícii kvalitné palivá, možnosti umytia vozidla ako aj rôzne doplnkové služby. V ponuke zákazníci nájdu aj ľahké jedlá, rôzne občerstvenie a čerstvo pripravovanú kávu a bagety.

OMV sa neustále prispôsobuje vývoju trhu a trendom, čoho dôkazom sú aj posledné inovácie - nový koncept predajní VIVA BILLA, kde zákazníci nájdu aj čerstvé potraviny a rozvoj elektromobility pod vlastnou značkou eMotion.

Viac informácií nájdete na www.omv.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky na danú pozíciu, budeme Vás telefonicky kontaktovať na krátky telefonický pohovor.

Kontakt

Kontaktná osoba: Krisztina Ollé
E-mail: poslať životopis
ID: 4793766  Dátum zverejnenia: 6.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.