Koordinátor projektu "Koreňové ČOV pre okres Rimavská Sobota"

CEROGEMA, n. o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projekt " Koreňové čistiarne pre okres Rimavská Sobota" vzniká ako aktivita Akčného plánu okresu Rimavská Sobota (z 24.6.2016) zvyšujúca zamestnanosť a zamestnateľnosť dlhodobo nezamestnaných uchádzačov o zamestnanie najmä z prostredia marginalizovaných rómskych komunít prostredníctvom realizácie extenzívnych systémov čistenia odpadových vôd s minimálnymi energetickými a finančnými nárokmi na prevádzku.

NÁPLŇ PRÁCE
● samostatné riadenie a rozvoj aktivít projektu
● koordinácia pilotného modelu zapojenia dlhodobo nezamestnaných (najmä Rómov) v aktivitách súvisiacich s rekonštrukciou a revitalizáciou drobných objektov miestnej dôležitosti, súsoší, prvkov drobnej architektúry
● riadenie a rozvoj tímu spolupracovníkov
● komunikácia s obcami, expertmi, dodávateľmi stavebných materiálov, pracovníkmi
● spolupráca s partnermi projektu, vrátane štátnych inštitúcií
● zodpovednosť za finančné hospodárenie
● priebežné reportovanie správnej rade organizácie

KOHO HĽADÁME
● hlavného koordinátora projektu, ktorý bude samostatne riadiť aktivity realizácie (výstavby) extenzívnych systémov čistenia odpadových vôd v 4 obciach okresu Rimavská Sobota (Radnovce, Cakov, Hostice, Rakytník)
● organizácie, ktorý preberie zodpovednosť za komplexné vedenie a ďalší rozvoj organizácie a bude vnímať jej misiu za svoju profesionálnu výzvu

Ideálny kandidát spĺňa minimálne nasledovné požiadavky:
● Skúsenosti s činnosťami pri výstavbe a stavbárskom odvetví, skúsenosti s vodohospodárstom výhodou
● Výborné riadiace a organizačné schopnosti a aspoň 3-ročnú predchádzajúcu skúsenosť s riadením projektov a tímu
● Výborné komunikačné schopnosti, ovládanie maďarského jazyka výhodou
● Schopnosť pracovať samostatne a dosahovať dohodnuté ciele
● Flexibilita pri cestovaní do lokalít, v ktorých sa projekt uskutočňuje
● Otvorenosť pre nové výzvy a témy, ochotu učiť sa

Ponúkame:
● zaujímavú a dynamickú prácu s dobrým ohodnotením
● možnosť spoluvytvárať riešenie jednej z najväčších výziev Slovenska
● zaučenie v problematike s podporou najlepších expertov v téme a priestor pre osobný rozvoj a možnosť učiť sa
● skvelých kolegov a kolegyne a príjemnú pracovnú atmosféru

V prípade záujmu nám zašlite Vaše CV a motivačný list emailom na [email protected] , do predmetu emailu uveďte „Koreňové čistiarne Rimavská Sobota“.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

CEROGEMA n.o. je nezisková organizácia koordinujúca aktivity v rámci Akčného plánu okresu Rimavská Sobota.
ID: 3459182  Dátum zverejnenia: 29.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 €