Recepčná

Černovské drevenice, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok, Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.k základnej mzde platíme príplatky za So, Ne a Sviatky v zmysle Zákonníka práce od 2,011€/hod. do 4,023€/hod. v štátne sviatky je to 100% mzdy uvedené hodnoty sú Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ubytovanie hostí, komunikácia so zákazníkom, administratívna práca, obsluha registračnej pokladnice.

Možnosť pracovať v skvelom kolektíve , zamestnanecké benefity, zľavy na naše produkty a služby, práca na jednu smenu na pracovnú zmluvu, všetky zákonné a víkendové príplatky sú u nás samozrejmosťou

-Práca v príjemnom prostredí Čutkovskej doliny v tradičných Slovenských dreveniciach s 10- ročnou tradíciou
-Práca v mladom kolektíve
-Vysoká podpora priameho nadriadeného
-Ponúkame celoročné zamestnanie na pracovnú zmluvu v perspektívnej spoločnosti
-Vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície
-Špeciálne odmeny po letnej a zimnej sezóne
-Poskytujeme zamestnanecké zľavy, zvýhodnené vstupy do bazénov a sáun aj pre rodinných prislušníkov
-Prispievame na cestovné a možnosť ubytovania
-Zľavy na naše produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Práca s PC, základné účtovné znalosti, znalosť AJ, komunikácia (jednanie s ľudmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca

Areál v Čutkovskej doline s názvom, U dobrého pastiera.
Komplex 2 reštaurácií, ubytovania a gazdovského dvora.
Miesto s viac ako 10-ročnou tradíciou.

My hľadáme usmievavú recepčnú! Tak sa nám neváhaj ozvať.

Príjemná priateľsky-rodinná atmosféra.
Cestovný ruch - štýlová Slovenská reštaurácia a ubytovanie

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Bystričanová
Tel.: +421917711581
E-mail: poslať životopis
ID: 4836315  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.