Kuchár/kuchárka, pomocný kuchár/pomocná kuchárka

Černovské drevenice, s.r.o.

Koliba u Dobrého pastiera - penzión a reštaurácia, Čremošná, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.7.2021
4,41 - 6,55 EUR/hod.k základnej mzde platíme príplatky za So, Ne a Sviatky v zmysle Zákonníka práce od 1,79€/hod. do 3,58€/hod. v štátne sviatky je to 100% mzdy uvedené hodnoty sú Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca kuchára a pomocného kuchára zahŕňa:

- pred príprava v kuchyni
- krájanie, umývanie a príprava surovín
- príprava denných polievok, príprava a výdaj ala card polievok
- prílohy na jedálnom lístku
- príprava, výdaj dezertov, šalátov
- zodpovednosť za kvalitu vydaného jedla
- zodpovednosť za zverený inventár a technológiu
- dodržiavanie HACCP zásad, čistoty a poriadku
- práce po skončení prevádzky kuchyne
- sanitačné práce

- práca v príjemnom prostredí Čutkovskej doliny
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- po osvedčení-možnosť dlhodobej spolupráce
- vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície
- špeciálne odmeny po letnej a zimnej sezóne
- ponúkame celoročné zamestnanie na pracovnú zmluvu v perspektívnej spoločnosti
- poskytujeme zamestnanecké zľavy, zvýhodnené vstupy do bazénov a sáun aj pre rodinných
príslušníkov
- zamestnanci majú možnosť využiť malé zamestnanecké ubytovanie a celodenné zamestnanecké stravovanie

Ak máte chuť byť súčasťou jedinečného projektu s možnosťou sebarealizácie, pridajte sa k nášmu tímu

Informácie o výberovom konaní

uchádzačov si pozveme na pracovný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

je výhodou, nie podmienkou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený v odbore výhoda
- ak uchádzač nie je vyučený v odbore, požadujeme
zdravotný preukaz
- profesionalita a odbornosť
- ochota školiť sa a vzdelávať sa
- samostatnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci
- odolnosť voči stresu

Areál v Čutkovskej doline s názvom, U dobrého pastiera.
Komplex 2 reštaurácií, ubytovania a gazdovského dvora.
Miesto s viac ako 10-ročnou tradíciou.

My hľadáme usmievavú recepčnú! Tak sa nám neváhaj ozvať.

Príjemná priateľsky-rodinná atmosféra.
Cestovný ruch - štýlová Slovenská reštaurácia a ubytovanie

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4093851  Dátum zverejnenia: 1.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,41 EUR/hod.