Logo CERISA s. r. o.

Dentálna hygienička na polovičný úväzok

CERISA s. r. o.

Miesto práce
Námestie Andreja Hlinku, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.7.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ percentuálna odmena z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ambulancia zubného lekárstva v Považskej Bystrici príjme na trvalý pracovný pomer dentálnu hygieničku alebo hygienika na polovičný úväzok. Pracuje sa v poobedných/ večerných hodinách, 4 hodiny denne, 20 hodín týždenne. Všetkým postupom bude predchádzať zaučenie a privyknutie si na pracovnú pozíciu.

Vykonávanie dentálnej hygieny

Zaznamenávanie a sledovanie stavu parodontu v ústnej dutine

Práca s mikroskopom

Fotografovanie

Dezinfekcia a sterilizácia svojho inštrumentária

​Udržiavanie čistoty a hygieny ambulancie vrámci svojej prevádzky

​Komunikácia s pacientom

​Základné činnosti práce s počítačom​

​- práca v mladom a priateľskom kolektíve
​- perspektívne a stabilné pracovné prostredie
​- príspevok na stravovanie
​- vianočné odmeny
​- rast platu každý rok
​- zľavy na ošetrenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
​- práca s najmodernejším technologickým a prístrojovým vybavením
​- príspevok na odborné kurzy a školenia
​- zabezpečenie pracovného oblečenia
​- zaujímavý a motivujúci systém odmeňovania
​- zabezpečené čerstvé ovocie a káva na pracovisku
​- teambuldingy
​- voľno na narodeniny​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dentálna hygiena

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CERISA - Zubná ambulancia.

Kontakt

ID: 4809950  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac