Animátor v škole v prírode v CERES ANIMA TEAM

CERES SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Termín podľa výberu z popisu v texte
6,5 EUR/hod.6,5 EUR/hod. x 6 hod/denne = 39 eur/ odpracovaný deň + ubytovanie a stravovanie v hodnote 30 € ZDARMA!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda v mesiacoch apríl, máj, jún, pracujete iba v týždňoch, ktoré si sami zvolíte, alebo počas celých mesiacov máj, jún.
Ideálne pre študentov SŠ, VŠ pedagogického a umeleckého resp. športového zamerania.
Prax s animáciou alebo prax vedúceho v tábore je vítaná- potrebné napísať v životopise, aké skúsenosti máte s prácou s deťmi .
Vybraných uchádzačov zaškolíme - možnosť dlhodobej spolupráce.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Okrem platu máte ubytovanie a stravovanie v hodnote 30 € ZDARMA!!!
Klikajte na: www.ceres.sk/anima

Ubytovanie, stravovanie ZDARMA!!!

Životopis s fotografiou zasielajte na [email protected]. V životopise uveďte všetky svoje doterajšie skúsenosti s animáciou alebo prácou s deťmi.

Na našom školení získate nielen praktické skúsenosti (animačné hry, klubové tance, zábavné aktivity). Ak máte vhodného ,,parťáka na prácu s deťmi,, , pošlite spolu životopis a budete zaradení do našich turnusov.
Pripravíme ťa na prácu animátora v škole v prírode. Naučíme ťa klubové tance, moderné choreografie, preberieme hry a súťaže na jednotlivých školách v prírode, pripravíme ťa na jednotlivé animačné programy- športové, vedomostné, tvorivé, divadelné. Spoznáš sa s ostatnými animátormi, ktorí s nami pracujú dlhoročne. Rozšíriš si svoje animačné zručnosti.

Školenia prebieha: 14.4.-15.4. v Štrbe vo Vysokých Tatrách hotel Sipox a 29.4. - 30.4. na Peziskej Babe pri Pezinku. A STÁVAŠ SA ANIMÁTOROM. U nás môžeš získať množstvo praktických rád, ktoré ti pomôžu pri rôznorodých animačných činnostiach. Sme viac ako animátori, sme TEAM....Sme vždy o krok vpred!! PREČO PRACOVAŤ PRE NÁS: - organizujeme každoročne veľa škôl v prírode s programom ANIMA, počas roka máme animátorske stretnutia, kde sa zdokonaľujeme vo svojej práci a odovzdávame si skúsenosti - počas tvojej práce u nás máš stály kontakt na managera animátorov, ktorý ti poradí v prípade potreby - zaškolíme ťa a dostaneš všetky potrebné informácie o školách v prírode a o programe - program aj jednotlivé aktivity dostane každý animátor pred nástupom na turnus - u nás spolupráca pokračuje aj po skončení škôl v prírode - eventové akcie, firemné akcie, detské oslavy a pod. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní !!!

Momentálne obsadzujeme nasledujúce termíny škôl v prírode:
17.04.2023 - 21.04.2023
24.04.2023 - 28.04.2023
01.05.2023 - 05.05.2023
15.05.2023 - 19.05.2023
22.05.2023 - 26.05.2023
29.05.2023 - 02.06.2023
05.06.2023 - 08.06.2023
12.06.2023 - 16.06.2023
19.06.2023 - 23.06.2023

V prípade, že viete, ktorý z daných termínov Vám vyhovuje, napíšte nám to do mailu spolu so životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreatívne myslenie, príjemné vystupovanie, práca s deťmi, športovo založení, divadelné alebo tanečné schopnosti sú výhodou

CK CERES je už od roku 1999 stabilným zamestnávateľom. V ponuke našej CK je najviac škôl v prírode a lyžiarských výcvikov. Školy v prírode s animátormi CERES ANIMA TEAM robíme už viac ako 19 rokov, po celom Slovensku a Česku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4548808  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.