Pracuj v Medovom obchode v centre Bratislavy ako Asistent/ka predaja

CERA MEL s.r.o.

Miesto práce
Michalská 12, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 200 EUR/mesiac+ percentá z predaja + príplatky za víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rodinného medového tímu hľadáme šikovného a stále usmiateho člena/členku, ktorý/á sa k nám pridá v kamennom obchode na Michalskej ulici. Ideálny kandidát/ka musí byť schopný/á poskytnúť vynikajúce služby zákazníkom, najmä v anglickom jazyku.

Čo ťa čaká:
- Predaj včelích produktov v našom Medovom obchode v centre Starého mesta
- Starostlivosť o náročných a zvedavých miestnych a hlavne medzinárodných zákazníkov
- Aktívna obsluha a odborné poradenstvo, najmä v anglickom jazyku
- Starostlivosť o vizáž predajne
- Práca s pokladňou a terminálom
- Príjem a dopĺňanie tovaru na predajni
- Práca 4 dni v týždni (10h smeny)
- Pracuješ priamo s členmi rodiny, ktorá produkty vyrába

Čo je potrebné:
- Aktívna znalosť anglického jazyka (znalosť ďalších cudzích jazykov určite zákazníci ocenia)
- Príjemné vystupovanie, optimizmus, dobrá nálada a chuť učiť sa niečo nové
- Zmysel pre detail a estetické vnímanie
- Ochota baliť darčekové balíčky pre zákazníkov
- Musí byť na teba spoľahnutie, sme jeden tím!

Ponúkame:
- Prácu v rodinnej firme s dlhoročnou tradíciou
- Príjemné pracovné prostredie v krásnej predajni
- Možnosť rastu a rozvoja
- Flexibilný pracovný čas
- Konkurencieschopný plat

Ak sa vidíš ako súčasť nášho tímu a chceš prispieť k ďalšiemu rozvoju našej firmy, pošli nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na tvoju odpoveď!

Možnosť nákupu tovaru s 50% zľavou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najviac si dávame záležať na proaktívnom zákazníckom prístupe.

Naša rodinná firma s 30-ročnou tradíciou vyrába a predáva produkty spojené s včelárstvom. Naša ponuka zahŕňa med, včelie produkty, sviečky, medovú kozmetiku a rôzne darčekové predmety. Naša kamenná predajňa v centre Bratislavy je miestom, kde sa zákazníci cítia príjemne a kam sa radi vracajú.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4765999  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac