8,5 - 9,7 EUR/hod.

Dispečer - Firma CER SK hľadá dispečera vlakovej dopravy s maďarským jazykom

CER Slovakia a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
okamžite
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovídá za dodržování bezpečnosti práce, hygieny a PO, dodržování veškerých legislativních požadavek a předpisů souvisejících s železničním provozem
- vykonává telefonické dohovory o bezpečnosti práce se směnovými zaměstnanci
- zodpovídá za dodržování systému bezpečnosti při provozu dráhy a drážní dopravy v daném TSI, vnitrostátními právními předpisy, vnitřními předpisy provozovatelů drah, rozhodnutími úřadu státní správy, vnitřními předpisy společnosti
- organizuje a řídí činnosti v oblasti železniční dopravy na tratích celostátních a regionálních drah provozované SŽDC, anebo jinými subjekty a připojovat provoz na vlečky
- zajišťuje komunikaci s provozovateli infrastruktury sousedících se SŽDC
- organizuje plánování a odevzdávky vlaků se zahraničními dopravci
- na základě předkládaného operativního přehledu plánovaných akcí vykonává zabezpečení potřebného počtu tras, nasazení hnacích vozidel a personálu
- předkládá vedoucím v pracovní dny o 8.00 reporting o průběhu plnění plánovaných akcí
- zodpovídá za přesné a bezchybné evidování provozních dat do IS k průběhu jízdy vlaku, k výkonům hnacích vozidel, spotřebě PHM, výkonům personálu, k vozidlům
- vede aktuální počet a stav (ložený, prázdný) provozovaných anebo pronajatých železničních vozů v místech jejich manipulace souvisících s železniční dopravou
- zodpovídá za úplnost přepravné dokumentace (CIM, CUV, VV) pro účely fakturace
- zodpovídá za dodržování stanovené technologie železniční dopravy
- trvale sleduje dopravné technologie a navrhuje opatření směrující k úspoře nákladů
- vykonává individuální úlohy operativně uložené vedoucím OZ
- v době nepřítomnosti vedoucího provozu operativně řídí provozní práce železniční dopravy (souhrn všech činností zajištujících realizaci zakázek v přepravě zboží) a dále bezpečnou, včasnou a hospodárnou jízdu vlaků
- provozuje kontrolní činnost
- vykonává prvotní kroky v případě mimořádných událostí podle předpisů pro prošetření MU
- vést evidenci poznání tratě u zaměstnanců - osobní karty,
- spolupracovat a aktivně vytvářet podmínky pro získávání certifikátů a oprávnění v zájmu rozšiřovaní působnosti zaměstnavatele na jiné segmenty trhu resp. zkvalitnění současných činností,
- řídit provozních zaměstnanců zaměstnavatele v následujících pozicích: dispečer, strojvůdce, vozmistr, vedoucí posunu,
- vytvářet a předkládat zaměstnavateli návrh ustanovení provozních podmínek ve smlouvách o podmínkách nákladní přepravy,
- spolupracovat při tvorbě technologických postupů výchozích a končicích vlaků do provozních pořádků stanic s obchodním střediskem,
-- objednávat trasy na základě získaných podkladů a vykonávat změny objednávek resp. zrušení objednávek,
- objednávat vlaky na základě získaných podkladů,
- sledovat přepravy v aktuálním čase a prostoru,
- efektivně se rozhodovat při směrovaní přeprav (snižovaní RV jízd, synergie, využití nejvýhodnějších HKV,...),
- sledovat výlukovou činnost a následně zohledňovat výluky při objednávaní trasy a nasazovaní vlakových náležitostí,
- shromažďovat a evidovat informace o zásilce (výkazy z PIS, soupis vozů, hmotnost, podej, dodej, příchod na PPS, pobyt na vlečce, použité HKV, doba využitelnosti HKV, lidské zdroje, spotřeba PHM, pobyt vozů na trati SŽDC a jiných tratích,...) ve formě, která umožní kontrolu nákladů a podkladů pro fakturaci,
- zasílat sestavy zákazníkovi podle smlouvy a jeho objednávky,
- bezodkladně informovat zúčastněné strany o nepředvídaných okolnostech ovlivňujících původní plán přepravy spolu s navrhovaným řešením,
- navrhovat ekonomicky efektivní řešení mimořádných situací pro zákazníka,
- řídit vlakové čety včetně zabezpečovaní ubytování,
- vykonávat prvotní kontrolu cestovných příkazů strojvedoucích,
- vést evidenci pracovního fondu strojvedoucích,
- spolupodílet se na kontrole došlých faktur, odsouhlasovat faktury s ekonomickým střediskem, připravovat podklady k reklamacím,
- ovládat legislativu a právní předpisy souvisící s danou problematikou,
- navrhovat vlaky do GVD po odsouhlasení ředitelem zaměstnavatele,
- komunikovat s dodavateli; po odsouhlasení zákazníkem s odběrateli, ostatními zúčastněnými dopravci, vlečkařemi,
- zabezpečovat starostlivost o zákazníka, poskytovat odborné poradenství,
- statisticky vyhodnocovat zrealizované přepravy,
- vést provozní seznam

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

9,70

Zamestnanecké výhody, benefity

- stravný lístok v hodnote 4,80
- pracovná doba : smenová
- práca z domu
- služobný notebook
- služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

-ovládanie maďarského jazyka je nutné

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

CER Slovakia a.s., je dcérskou spoločnosťou CERCARGO HOLDINGU , ktorá ako vedúca železničná spoločnosť v Maďarsku a v stredoeurópskom regióne poskytuje železničnú dopravu prvotriednej kvality: od nákladnej dopravy cez zasielateľstvo a vojenskú techniku až po špeciálne projekty. Náš integrovaný, jedinečne vyvinutý informačný systém a vlastný vozový park garantuje našim zákazníkom spokojnosť s našimi službami.

Naša politika kvality: presnosť – bez kompromisov. Železničné koľaje, trakčná kapacita, licencia a bezpečnostný certifikát sú prázdne slová, ak nie sú spájané so spokojnosťou našich klientov a zákazníkov. Sme hrdí na našu povesť, ktorú sme si vybojovali vďaka nášmu kvalifikovanému tímu, ekonomickým a efektívnym riešením, ale predovšetkým tým, že naši partneri nám dôverujú a že vďaka nám sa stávajú úspešnejšími..

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mýtna 15
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Eštók
Tel.: +421917791799
E-mail: poslať životopis
ID: 3780848   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   9,70