Staň sa súčasťou nášho tímu a rozvíjaj sa s nami ako Junior Sales Manager

Cequence s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď, resp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacVýsledná mzda bude dohodnutá na základe vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a samostatného kolegu/kolegyňu do obchodného tímu, ktorý/á má rád technológie a inovácie. Si to Ty?

Kontakt telefonicky s potenciálnym zákazníkom bude tvojim denným chlebíkom. Druhou dôležitou oblasťou, ktorej sa budeš venovať, je podpora tvojho obchodného tímu v každodenných úlohách ako napríklad - organizácia stretnutí, dohľadávanie kontaktov na správne osoby či pomoc pri marketingových aktivitách a organizácii eventov.

Náplň práce:

  •  Oslovovanie nových zákazníkov cez telefón, email a .. áno, aj Linkedln :-).
  • Prezentácia nášho riešenia potenciálnym zákazníkom cez telefón a v online, vysvetľovanie, prečo sú naše riešenia TOP.  (Neboj sa, najskôr Ti dáme čas naše riešenie pochopiť.)
  • Telefonické dohadovanie stretnutí pre obchodný tím.
  • Aktívne vyhľadávanie a spracovávanie kontaktov na vhodné osoby.
  • Podpora pri marketingových aktivitách, vrátane sociálnych médií a emailovej komunikácie.
  • Pomoc pri organizovaní a koordinácii eventov a prezentácií
  • Aktívna práca s nástrojmi ako Linkedin, Hubspot a inými.
  • Iné administratívne úlohy.

Koho hľadáme?

  • V telefonovaní sa cítiš ako ryba vo vode.
  • V oblasti Sales pôsobíš aspoň 3 roky a máš za sebou výsledky.
  • Máš vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť presvedčiť.
  • Si schopný/á sa učiť a prispôsobovať sa rôznym úlohám.
  • Organizačné schopnosti máš na vysokom leveli.
  • Ak máš skúsenosti v oblasti obchodu alebo administratívy je to veľká výhoda
  • Si schopný/á pracovať samostatne a proaktívne.
  • Si tímový hráč a baví Ťa práca na niečom špeciálnom :)

PS: Ak nemáš skúsenosť so Sales, prípadne je kratšia ako 3 roky, ale ponuka Ťa zaujala, daj nám o sebe vedieť taktiež.

Prečítaj si o nás:

  • Pružná pracovná doba
  • Možnosť pracovať z kancelárie v Prešove, domova alebo kdekoľvek na svete v dosahu Wi-Fi
  • Silný, lokálny, zanietený tím
  • Úzka spolupráca s celým tímom aj zakladateľmi
  • Otvorená interakcia ohľadom tvarovania a dodania produktu
  • Príležitosť učiť sa a rásť v dynamickom, agilnom prostredí
  • Fajn firemná kultúra, kde sa vieme spoločne podporiť aj zabaviť
  • Výkonnostný bonus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Skúsenosti s predajom a zákazníckou podporou
  • Znalosť práce s CRM a ďalšími nástrojmi pre riadenie predaja
  • Komunikačné zručnosti a schopnosť vyjednávať
  • Schopnosť pracovať v tíme a podpora kooperatívneho pracovného prostredia
  • Flexibilita a ochota učiť sa nové veci

Cequence je rýchlo rastúca slovenská firma vyvíjajúca globálne softvérové riešenie CLM (contract lifecycle management). Ako spoločnosť zaoberajúca sa digitálnou transformáciou meníme manuálne procesy súvisiace s vytváraním, vyjednávaním a realizáciou zmlúv na efektívne, automatizované prostredie s podporou AI. Naša filozofia je jednoduchá: prinášať „consumer-like experience“ do sveta robustných firemných nástrojov. Vďaka tomu náš produkt pomáha používateľom na celom svete od Panamy po Japonsko, aby spravovanie ich zmlúv bolo rýchle, jednoduché a zmysluplné.

ID: 4839427  Dátum zverejnenia: 30.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac