Junior PHP Developer

Cequence s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď, resp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.Uvedená mzda je spodnou hranicou. Výsledná mzda je predmetom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou menšieho, vysoko kreatívneho startupového tímu ?

Pracujeme na vlastnom SW riešení s globálnym dosahom, svoje schopnosti využívame na formovanie produktu a vytváranie niečoho zmysluplného –  a môžeš aj Ty.

Prečítaj si o nás:

Kľúčové požadované technológie:
PHP, Laravel, MySQL, REST API
Uvítame:
JavaScript, ReactJS, Typescript
Budeš pracovať na Single Page App, pripojenej cez REST API k backendu bežiacemu na PHP, Laravel a MySQL. Integrujeme niekoľko riešení tretích strán, ako je digitálny podpis, online office alebo MS word plugin.

Koho hľadáme?

  • Si študent/ka a máš ešte málo skúseností s PHP? Nevadí, ak máš záujem s nami vyrásť, prihlás sa
  • Pracovať môžeš odkiaľkolvek, avšak aspon raz do týždňa Ťa chceme stretnúť  v našom office v Prešove
  • Stretol/stretla si sa s kľúčovými požadovanými technológiami
  • Precíznosť a zameranie na dizajn produktu a používateľské rozhranie
  • Snažíš sa o čistý kód a správne princípy v rámci SW architektúry
  • Tímového hráča, ktorého baví práca na niečom špeciálnom :)

  • Pružná pracovná doba
  • Možnosť pracovať z kancelárie v Prešove, domova alebo kdekoľvek na svete v dosahu Wi-Fi
  • Silný, lokálny, zanietený tím
  • Úzka spolupráca s celým tímom aj zakladateľmi
  • Otvorená interakcia ohľadom tvarovania a dodania produktu
  • Príležitosť učiť sa a rásť v dynamickom, agilnom prostredí
  • Vývoj špičkovej technológie
  • Fajn firemná kultúra, kde sa vieme spoločne podporiť aj zabaviť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

ReactJS - Základy
JavaScript - Základy
Laravel (PHP framework) - Základy
MySQL - Mierne pokročilý
PHP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cequence je rýchlo rastúca slovenská firma vyvíjajúca globálne softvérové riešenie CLM (contract lifecycle management). Ako spoločnosť zaoberajúca sa digitálnou transformáciou meníme manuálne procesy súvisiace s vytváraním, vyjednávaním a realizáciou zmlúv na efektívne, automatizované prostredie s podporou AI. Naša filozofia je jednoduchá: prinášať „consumer-like experience“ do sveta robustných firemných nástrojov. Vďaka tomu náš produkt pomáha používateľom na celom svete od Panamy po Japonsko, aby spravovanie ich zmlúv bolo rýchle, jednoduché a zmysluplné.

ID: 4839420  Dátum zverejnenia: 30.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.