Можливість для людей з України

PHP & React developer

Cequence s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď, resp. podľa dohody
15 - 25 EUR/hod.Mzda je predmetom dohody na základe zručností a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si spokojný s neinšpiratívnou prácou pre agentúru alebo ti vyhovuje pracovať každú chvíľu na inom projekte bez správnej vízie, môžeš tento inzerát smelo preskočiť. Ak by si bol naopak radšej súčasťou menšieho, vysoko kreatívneho startupového tímu, ktorý pracuje na vlastnom SW riešení s globálnym dosahom a využiť svoje schopnosti na formovanie produktu a vytváranie niečoho zmysluplného – si tu správne:

Kľúčové požadované technológie:
JavaScript, ReactJS, Typescript, REST API, PHP

Uvítame:
Laravel, MySQL

Budeš pracovať na Single Page App, pripojenej cez REST API k backendu bežiacemu na PHP, Laravel a MySQL. Integrujeme niekoľko riešení tretích strán, ako je digitálny podpis, online office alebo MS word plugin.

Čo hľadáme:
- 3 a viac rokov skúseností s vývojom webových aplikácií
- V predchádzajúcich projektoch si používal kľúčové požadované technológie
- Precíznosť a zameranie na dizajn produktu a používateľské rozhranie
- Čistý kód a správne princípy v rámci SW architektúry
- Tímového hráča, ktorého baví práca na niečom špeciálnom :)

- Pružná pracovná doba
- Možnosť pracovať z kancelárie v Prešove, domova alebo kdekoľvek na svete v dosahu Wi-Fi
- Silný, lokálny, zanietený tím
- Úzka spolupráca s celým tímom aj zakladateľmi
- Otvorená interakcia ohľadom tvarovania a dodania produktu
- Príležitosť učiť sa a rásť v dynamickom, agilnom prostredí
- Vývoj špičkovej technológie
- Dobrá zábava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

ReactJS - Pokročilý
React Hooks - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
TypeScript - Mierne pokročilý
Laravel (PHP framework) - Mierne pokročilý
MySQL - Mierne pokročilý
PHP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Cequence je rýchlo rastúca slovenská firma vyvíjajúca globálne softvérové riešenie CLM (contract lifecycle management). Ako spoločnosť zaoberajúca sa digitálnou transformáciou meníme manuálne procesy súvisiace s vytváraním, vyjednávaním a realizáciou zmlúv na efektívne, automatizované prostredie s podporou AI. Naša filozofia je jednoduchá: prinášať „consumer-like experience“ do sveta robustných firemných nástrojov. Vďaka tomu náš produkt pomáha používateľom na celom svete od Panamy po Japonsko, aby spravovanie ich zmlúv bolo rýchle, jednoduché a zmysluplné.

ID: 4311257  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.