Specialista/ka odd. SW pro dispečerské řízení

ČEPS, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • Zajištění spolehlivého provozu energetických aplikací a databází v oddělení SW pro DŘ
  • Vývoj nových aplikací zejména pro oblast dispečerského řízení
  • Správa aplikací a databází
  • Zpracovávání a údržba dokumentace
  • Spolupráce s interními uživateli aplikací
  • Spolupráce s externími dodavateli

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru (nebo vyšší odborné IT)
  • Nutná znalost SQL (MS SQL, T-SQL)
  • Nutná znalost programování (např. C#, VBA, Python, …)
  • Znalost webových technologií výhodou
  • Zkušenosti s agilními metodikami
  • Znalost elektroenergetiky výhodou
  • Znalost AJ
  • Zájem učit se novému
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost proti stresu, schopnost pracovat v týmu
  • Logické a analytické myšlení, flexibilita, aktivní přístup, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Nástup ihned
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, následně na dobu neurčitou
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Příjemné pracovní prostředí

V případě, že splňujete požadavky a máte zájem o účast ve výběrovém řízení, zašlete nám Váš životopis. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat do 30 pracovních dnů.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2804571  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.