Developerská spoločnosť GENERAL REAL ESTATE s.r.o. hľadá vhodného kandidáta na pozíciu predajca developerských projektov v Košiciach

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacTPP fix 1 000 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa svet nehnuteľností a si charizmatická a komunikatívna osobnosť? Tak zbystri pozornosť, pretože táto pracovná príležitosť je pre Teba ako stvorená. Hľadáme sympatického človeka s reprezentatívnym vzhľadom, ktorý dokáže predať našu novostavbu ako teplé rožky, s úsmevom na tvári. Okrem vzdelávania, kariérneho rastu a benefitov ťa čaká zázemie stabilnej spoločnosti, ktorej súčasťou sa chceš stať už dnes. Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis, určite na to máš.

Asistent pracuje v kancelárii odkiaľ zabezpečuje servis pre potencionálnych klientov, ktorí majú záujem o kúpu našich nehnuteľností:
- predstavenie našich projektov,
- obsluha potencionálnych klientov,
- vstupný kontakt s klientom,
- komunikácia s klientom.

· základný balík benefitov - telefón, počítač, aj na súkromné účely,
· podpora stabilnej spoločnosti, ktorá má ambíciu ďalšieho rastu,
. možnosť profesionálneho a osobného rozvoja,
. príjemný kolektív,
· teambuildingové aktivity.

Prosím uchádzačov aby svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou a uvedením predošlých zamestnaní, resp. získanej praxi poslali na e-mailovú adresu: [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, Obchod, Podnikanie, Reality

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- cieľavedomá a časovo flexibilná osobnosť schopná udržiavať dobré vzťahy,
- zdravé sebavedomie a chuť pracovať,
- obchodnícky duch,
- orientácia na zákazníka,
- proaktívny prístup,
- výborný písomný a ústny prejav,
- precíznosť, dôslednosť, bezúhonnosť, spoľahlivosť a flexibilita,
- komunikačné a prezentačné zručnosti,
- znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je výhodou.

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 4250872  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac