Skončila Ti materská dovolenka, máš chuť pracovať, ale obávaš sa časovej náročnosti a zosúladenia s rodinnými povinnosťami? Pomôžeme Ti ako na to.

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 600 EUR/mesiacPozícia obchodníka s vlastným príjmom - provízny systém.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvažuješ o opätovnom zaradení sa do pracovného procesu? Hľadáš však prácu, ktorá bude pre Teba časovo flexibilná, aby si dosiahla harmóniu medzi pracovným a rodinným životom? Ukážeme Ti, ako sa to dá.

Stačí ak sa nebojíš komunikácie a stretávania sa s novými ľuďmi, máš záujem si vybudovať vlastné portfólio klientov, chceš byť finančne nezávislou a máš zdravú dávku sebadisciplíny. Ak sme Ťa zaujali až po tieto riadky, čítaj ďalej a dozvieš sa, aké činnosti by si ako realitná maklérka vykonávala:

Tvojou náplňou práce by bolo:
• aktívne vyhľadávanie klientov,
• prezentácie služieb klientovi a hľadanie pre neho najlepších riešení,
• príprava, inzercia a obhliadky nehnuteľností so záujemcami,
• sprevádzanie klientov procesom predaja, kúpy či prenájmu,
• jednania s právnym oddelením, bankami, znalcom a katastrálnym úradom.

Vytvárame pracovný priestor pre nových realitných maklérov, a to prioritne v Bratislave, Košiciach, Prešove, Bardejove a Poprade. Hľadáme pozitívne naladených ľudí, ktorí sa stanú pevnou súčasťou našej úspešnej rodiny CENTURY 21.

S nami môžeš dokázať plniť si sny, preto máme pre Teba pripravené:
• CENTURY 21 vzdelávanie a mentoring - komplexné školenia CREATE 21,
• Realitná akadémia - séria interaktívnych workshopov - od prezentovania svojej osoby až po samotný predaj nehnuteľnosti,
• Workshop na rozvoj komunikačných a predajných zručností,
• pravidelné vzdelávanie, nielen v oblastí realít,
• spolupráca s najlepšími v sieti C21,
• časová flexibilita a nezávislosť,
• marketingová podpora,
• práca pre svetovú jedničku v realitách,
• spolupráca s maklérmi v rámci Slovenska, ČR, Európy aj USA.

Prosím uchádzačov aby svoj štruktúrovaný životopis, posielali na e-mailovú adresu: [email protected] . Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo, obchod, manažment, právo, žurnalistika, masmediálna komunikácia, pedagogika, reality

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Čo od Teba budeme požadovať?
- kreativitu,
- cieľavedomosť,
- komunikatívnosť - orientovanie na výsledky a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi,
- zodpovednosť a samostatnosť,
- profesionálne a etické správanie,
- systematickosť práce,
- tímového ducha.

Pri nástupe prejdeš vzdelávacím procesom - naučíme ťa ako rozhýbať realitný kolotoč.
Postačuje Tvoj drive a chuť.
Sme úzko spätí s našimi cieľmi a hodnotami, a to isté očakávame aj od Teba.

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 3929148  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac