Profesionálny Obchodník s nehnuteľnosťami pre nadnárodnú spoločnosť CENTURY 21

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať špičkovým podnikateľom v realitách?
Ste komunikatívny, sebavedomý a máte jasne stanovené životné ciele a priority?
Neuspokojíte sa s priemerom a Vaša túžba smeruje stále k vzdialenejším cieľom?
Rýchly kariérny postup realitného makléra na Vás čaká v CENTURY 21 – v špičkovej realitnej kancelárii.
Radi Vás zaškolíme v príjemnom pracovnom prostredí v reprezentatívnych priestoroch priamo v centre mesta na Mlynskej ul. 4. Vďaka skúsenému mentorovi, ktorý Vás povedie na Vašej vstupnej ceste k úspechu, dosiahnete platové nebo (neobmedzenú výšku príjmu), znalosť najnovších technológií odboru, stálu marketingovú podporu, kariérny rast a rozvoj podnikania, možnosť investovať do nehnuteľností, know-how celosvetovej realitnej siete s 48-ročnou tradíciou a čakajú na Vás aj mnohé ďalšie výhody.

- práca v mladom, priateľskom kolektíve v príjemnom prostredí v centre Košíc
- preverený a úspešný školiaci systém a tréningy pre nováčikov i pokročilých
- individuálny prístup, MENTORING
- spolupráca s maklérmi celosvetovej siete realitných kancelárií
- časová flexibilita a nezávislosť
- kariérny postup
- zaradenie do národného i celosvetového odmeňovacieho systému
marketingová podpora, zázemie
- internet
nástup ihneď alebo podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Z Vašej strany očakávame flexibilitu, túžbu byť úspešný, komunikačné zručnosti, reprezentatívne vystupovanie a praktickú znalosť MS Office.
Zaujala Vás naša ponuka? Chcete sa dozvedieť viac?
Zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu.

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 3812121  Dátum zverejnenia: 18.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provízny systém