Realitná sieť CENTURY 21 hľadá vhodného kandidáta na pozíciu IT support.

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
2.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ (v závislosti od skúseností) + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie technickej podpory obchodných partnerov (predajcov), zabezpečovanie spolupráce s obchodnými zástupcami a externými pracovníkmi a zabezpečovanie technickej podpory pre interných klientov počas pracovnej doby a doby pohotovosti.
• Podpora užívateľov, obchodných partnerov, komunikácia, prevádzkové zabezpečenie v oblasti IT,
• Zabezpečovanie spracovania výstupov z jednotlivých aplikácií a prepojenie na ostatné prevádzkové systémy,
• Vytváranie výstupov/ IT reportov z prechádzajúceho dňa,
• Selekcia dát a následná práca s nimi,
• Poskytovanie informácii užívateľom,
• Ďalšie prevádzkové činnosti IT.

Prosím uchádzačov aby svoj štruktúrovaný životopis, s uvedením predošlých zamestnaní a získanej praxi posielali na e-mailovú adresu: [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
WordPress - Expert
HTML - Expert
XHTML - Expert
JavaScript - Expert
Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- praktické skúsenosti v oblasti IT sú výhodou,
- veľmi dobré komunikačné zručnosti,
- schopnosť rýchlo a efektívne riešiť problémy,
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti,
- zmysel pre detail,
- dobré logické a analytické myslenie,
- chuť učiť sa nové veci a schopnosť pracovať pod stresom,
- časová flexibilita,
- znalosť anglického jazyka na základnej úrovni (IT terminológia výhodou).

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 3710135  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ (v závislosti od skúseností) + ďalšie odmeny