Realitná sieť CENTURY 21 hľadá vhodnú kandidátku na pozíciu asistent predaja developerských projektov.

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa svet nehnuteľností a si charizmatická a komunikatívna osobnosť? Tak zbystri pozornosť, pretože táto pracovná príležitosť je pre Teba ako stvorená. Hľadáme sympatického človeka s reprezentatívnym vzhľadom, ktorý dokáže predať našu novostavbu ako teplé rožky, s úsmevom na tvári. Okrem vzdelávania, kariérneho rastu a benefitov ťa čaká úžasný kolektív, ktorého súčasťou sa chceš stať už dnes. Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis, určite na to máš.
Asistentka pracuje na predajnom mieste odkiaľ zabezpečuje servis pre potencionálnych klientov, ktorí majú záujem o kúpu našich nehnuteľností:
- predstavenie našich projektov,
- obsluha potencionálnych klientov,
- vstupný kontakt s klientom,
- komunikácia s klientom.

• základný balík benefitov - telefón, počítač, aj na súkromné účely,
• podpora stabilnej spoločnosti, ktorá má ambíciu ďalšieho rastu,
• možnosť profesionálneho a osobného rozvoja,
• príjemný kolektív,
• teambuildingové aktivity.

Prosím uchádzačov aby svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou poslali na e-mailovú adresu: [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- cieľavedomá a časovo flexibilná osobnosť schopná udržiavať dobré vzťahy,
- zdravé sebavedomie a veľký drive,
- obchodnícky duch,
- orientácia na zákazníka,
- proaktívny prístup,
- výborný písomný a ústny prejav,
- precíznosť, dôslednosť, bezúhonnosť, spoľahlivosť a flexibilita,
- komunikačné a prezentačné zručnosti.

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 3615655  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€