Hľadáme experta na reality a financie. viete financovať a už vám to nestačí? pridajte sa k nám a naučíme vás reality. máme ponuku práve pre vás.

CENTURY 21 Slovakia

Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Motivačný provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MOŽNOSŤ ZAROBIŤ SI PENIAZE VLASTNÝM ÚSILÍM.
Hľadáme aktívnych a ambicióznych kandidátov s chuťou zarábať peniaze vlastným úsilím. Nič tak nepoteší, ako vedomie, že som schopný sa živiť sám, vlastnou aktivitou, bez závislosti na niekom alebo niečom. Vyšší zárobok nie sme schopní zaručiť, ale vieme, že ho možno dosiahnuť vytrvalosťou a schopnosťou presadiť sa.

PRAX V REALITÁCH NIE NUTNÁ.
Naši úspešní realitní makléri sa pochádzajú z iných oborov. Naopak, nadobudnuté životné skúsenosti z iných oblastí obchodu sú obvykle prínosom.Je preukázané našou každodennou praxou, že práve kandidáti vo veku nad 30 rokov patria v našom odbore k najúspešnejším.

BUDETE NEZÁVISLÍ A FLEXIBILNÍ.
Jednoznačným prínosom je možnosť flexibilného pracovného času, začiatok a koniec podľa vášho pracovného rozvrhu. Prácu si môžete organizovať sám, možnosť práce aj z domova. Sme otvorení individuálnej pracovnej dobe a vlastnej organizácie práce.

ZAŠKOLÍME VÁS.
Absolvujete komplexné školenia CREATE 21, stanete sa licencovaným členom celosvetovo pôsobiaceho a uznávaného tímu profesionálov CENTURY 21, budete poskytovať realitné služby na tej najvyššej úrovni.

ČO BUDETE ROBIŤ.
Vyhľadávať nehnuteľnosti na predaj / prenájom
Prezentovať ich klientom
Pripravovať zmluvy
Pracovať s databázami
Permanentne sa školiť

POMÔŽEME VÁM.
Zázemím najväčšej realitnej siete pôsobiacej vo svete
Modernou kanceláriou
Marketingovou podporou
Právnou podporou
Firemnými zakázkami
Školeniami, vedením, mentorstvom a koučingom

Firemný mobil
Teambuildigové akcie
Parkovacie miesto v centre

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné a profesionálne vystupovanie
• flexibilita
• cieľavedomosť
• proklientský prístup
• spoľahlivosť a zodpovednosť
• užívateľská znalosť práce s PC a internetom
• znalosť obchodnej komunikácie
• základne povedomie o spoločenskom a hospodárskom dianí

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 3178157  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivačný provízny systém