IT developer

CENTURY 21 Slovakia

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujete rozšíriť svoje pôsobenie v rámci poskytovania IT služieb? Chcete skúsiť niečo nové, kde dokážete naplno využiť Váš potenciál? Možno ste to práve Vy, koho hľadáme.

Spoločnosť CENTURY 21 Slovakia hľadá talentovaných mladých ľudí na pracovnú pozíciu "IT developer".

Náplň práce:
- spolupráca na vývoji čiastkových SW projektoch
- programovanie nového riešenia a rozširovanie funkcionality už existujúceho
- spolupráca pri implementácii zmien
- príprava testovania a následná realizácia testov novovytvorenej a existujúcej SW aplikácie, testovanie (Unit Testing), zaznamenávanie chýb a ich následné riešenie
- úprava existujúceho riešenia, diagnostika a monitorovanie problémov, následná analýza

Požadujeme znalosť:
- PHP, HTML5, jQuery, Javascript, AJAX

Jedná sa o prácu z pohodlia Vášho domova, nie je potrebne dochádzať do kancelárie. Spolupráca je možná v rámci celého územia SR a ČR.
Minimálny rozsah práce je 80 hodín mesačne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.
ID: 2421787  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.