Profesionálny obchodník s nehnuteľnosťami

CENTURY 21 Garant

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu obchodníka s nehnuteľnosťami hľadáme pracovitého, komunikatívneho a pozitívne naladeného človeka
s priateľskou povahou, ktorý sa stane pevnou súčasťou nášho úspešného tímu.

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vybudovať si svoju novú kariéru v spoločnosti CENTURY 21, ktorá je v realitnej oblasti najznámejším pojmom vo svete. Absolvujte komplexné školenia CREATE 21 a pridajte sa k profesionálnym licencovaným členom celosvetovo pôsobiaceho a uznávaného tímu profesionálov CENTURY 21. Naši školitelia Vás naučia poskytovať realitné služby na tej najvyššej úrovni, čo Vám bezpochyby pomôže pri dosahovaní dlhodobo vysokých príjmov.

Celosvetová sieť kancelárií CENTURY 21 už od roku 1971 pomáha každý deň miliónom klientom na celom svete úspešne, bezpečne a rýchlo predať resp. prenajať ich nehnuteľnosti.

Počas pôsobenia na svetových trhoch sa z CENTURY 21 stala úspešná medzinárodná značka, ktorá Vám ponúka:
• zázemie najväčšej realitnej siete pôsobiacej vo svete,
• medzinárodne ocenené vzdelávacie programy CREATE 21,
• národné a medzinárodné ocenenia najlepších realitných maklérov,
• kariérny rast s možnosťou otvoriť si vlastnú kanceláriu CENTURY 21,
• unikátne marketingové a informačné technológie,
• jedinečný pracovný systém CENTURY 21.

Výhody
• žiadne vstupné náklady a poplatky
• pohyblivá pracovná doba
• dôkladné zaškolenie a tréningy
• neustála podpora zo strany kancelárie
• možnosť čiastočnej práce z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• obchodný talent
• schopnosť pracovať s počítačom
• minimálne stredoškolské vzdelanie
• pozícia je vhodná aj pre absolventa

CENTURY 21 je sieť právne nezávislých realitných kancelárií spojených silnou globálnou značkou, jednotnými štandardmi kvality služieb, technológiami a informačným systémom. Celosvetový realitný reťazec CENTURY 21 sa radí medzi najstaršie franšízingové spoločnosti v realitách. Založenie spoločnosti sa datuje k roku 1971, kedy realitní makléri Art Bartlett a Marsh Fisher otvorili svoju prvú kanceláriu v Orange County v Kalifornii. V súčasnosti predstavuje medzinárodná sieť CENTURY 21 svetovú jednotku a lídra na najvýznamnejších realitných trhoch so sieťou viac ako 7 400 realitných kancelárií v 78 krajinách sveta, v ktorých pracuje približne 111 000 profesionálov. CENTURY 21 ako najväčší poskytovateľ realitných služieb na svete svoje prvenstvo na sprostredkovateľskom realitnom trhu stavia na kvalitnom poradenstve a prvotriednych službách, prostredníctvom ktorých jej makléri pomáhajú klientom s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľností. Rýchlejšie, bezpečnejšie a výhodnejšie sprostredkovanie realitných transakcií pomáha klientom plniť ich sny či riešiť zložité životné situácie.

Tkáčska 4
080 01 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Ľubomír Platko
Tel.: +421948021021
E-mail: poslať životopis
ID: 3463556   Dátum zverejnenia: 23.11.2018