3D grafik generalista (GameDev)

Centurion Developments s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 300 EUR/mesiac1300€ na živnosť. Závisí od skúseností uchádzača. Čím viac skúseností, tým vyššia mzda (aby to bolo spravodlivé).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Videoherné vývojárske štúdio Centurion Developments v Nitre hľadá do svojho tímu posilu na pozíciu 3D grafik generalista pre náš projekt taktickej ťahovky Forgotten but Unbroken. Viac info o projekte na našom webe: www.centuriondevelopments.sk

Čo by bola tvoja práca:

– Vytváranie 3D modelov a ich texturovanie
– Príležitostné vytváranie 2D tabuliek a symbolov
– Spolupráca s ďalšími grafikmi na úpravách už hotových modelov
– Vytváranie pekných renderov

Informácie o výberovom konaní

Ďalšie informácie:

Nakoľko ide o nastúpenie do rozbehnutého vlaku, človek sa musí oboznámiť s veľa vecami (technické požiadavky, grafické požiadavky atď), pozícia je “on site” (teda nie home office).

Ak by si sa chcel stať členom nášho tímu v Nitre, zapojiť sa do herného vývoja a pomôcť nám s tým našim, tak neváhaj a napíš na: [email protected]

Ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Čo by si mal spĺňať:

– Skúsenosti s vytváraním modelov minimálne v Blenderi a texturovanie v Substance painteri
– Základné znalosti ako funguje Unity s ohľadom na grafické možnosti a nastavenia
– Samostatné premýšľanie a schopnosť samostatne pracovať
– Schopnosť spolupracovať s ostatnými členmi tímu
– Nekonfliktná povaha (nech je tu stále dobrá atmosféra)
– Zodpovedný prístup k práci
– Vlastná kreativita
– Výhodu má človek pochádzajúci z Nitry a okolia

Spoločnosť zameraná na vývoj herného a úžitkového software.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4216002  Dátum zverejnenia: 6.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac