Masér/ka na živnosť

CENTRUM ZDRAVIA A KRÁSY, s.r.o.

Miesto práce
Fraštacká, Hlohovec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do prevádzky v Hlohovci šikovných masérov. Ponúkame na prenájom plne vybavené a zariadené priestory s päť ročnou klientelou. Priestor je plne vybavený prístrojmi na ošetrenie tela(zaškolenie je bezplatné), lehátko, stolička na masírovanie v sede, skrinky, uteráky, plachty, ohrievač na lávové kamene, banky..atď.)

Požiadavky na zamestnanca

Sme spoločnosť zaoberajúca sa zdravím a krásou. Ponúkame širokú škálu služieb kozmetika, medicinálna pedikúra, prístrojového ošetrenia tela - bodyform, oxygenoterapiu, prístrojové ošetrenie tváre, nechtový dizajn, masáže, fyzioterapia, fitness....

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3425381  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500