Pedikér/ka na živnosť

CENTRUM ZDRAVIA A KRÁSY, s.r.o.

Miesto práce
Fraštacká 29, Hlohovec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do prevádzky v Hlohovci šikovné pedikérky na živnosť. Ponúkame na prenájom plne vybavené a zariadené priestory so sedem ročnou klientelou. Priestory sú plné vybavené prístrojom na prístrojovú pedikúru, diamantové brúsky, stolička, elektrické lehátko, stolík, lampa, pomôcky na výroby špon....

Požiadavky na zamestnanca

Sme spoločnosť zaoberajúca sa zdravím a krásou. Ponúkame širokú škálu služieb kozmetika, medicinálna pedikúra, prístrojového ošetrenia tela - bodyform, oxygenoterapiu, prístrojové ošetrenie tváre, nechtový dizajn, masáže, fyzioterapia, fitness....

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3425372  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500