Vychovávateľ, učiteľ

Centrum voľného času

Miesto práce
Centrum Voľného Času, Gessayova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacosobný príplatok, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pedagóga - práca s deťmi, zameranie, zručnosť v oblasti: výtvarné, hudobné, tanečné, športové - stačí mať jednu z týchto zručností.
Práca je na našom pracovisku v mestskej časti Rača, Dúbravka, Petržalka.

​Pracovná ponuka - možnosť je  aj na dohodu, najviac 10 hodín týždenne a najviac 40 hodín mesačne, ponúkame 10 € brutto na 1 hod..
​Pedagóg má možnosť trvalého pracovného pomeru s odmeňovaním podľa zákona o odmeňovaní vo verejnej správe .​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

len pedagogické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Centrum voľného času je mimoškolské zariadenie pre voľný čas detí a mládeže v zriaďovateľskej pôsobnossti Hlavného mesta SR Bratislavy. Rozpočtová organizácia, právny subjekt. Pravidelná činnosť v záujmových útvaroch, prázdninová činnosť pre deti a mládež.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4789902  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac