Vychovávateľ v oblasti výtvarných aktivít- keramika a voľnočasových aktivít

Centrum voľného času

Miesto práce
Kulíškova 6, Ružinov
Termín nástupu
2.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
mzda podľa zákona č.553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca na TPP na pozíciu vychovávateľ v oblasti výtvarných - keramika a voľnočasových aktivít od júla 2019.

Motivačný list spolu so životopisom posielajte na [email protected]. V motivačnom liste uveďte, ktorým záujmovým voľnočasovým aktivitám sa aktívne venujete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické vzdelanie, špecializácia v odbore keramika, prax v odbore keramika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Skúsenosti s prácou s deťmi a mládežou a voľnočasovými aktivitami, prax v odbore školstva vítaná, prax v odbore keramika - modelovanie, glazovanie a vypaľovanie

Štátne školské zariadenie pre voľnočasové aktivity.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3690587  Dátum zverejnenia: 10.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda podľa zákona č.553/2003 Z.z.