Školník

Centrum voľného času Bratislava-Rača

Miesto práce
Hlinícka 3, Rača
Termín nástupu
2019-01-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Školník

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Základné vzdelanie

Ďalšie požiadavky
ÚDAJE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Vykonávanie jednoduchých opráv a bežnej údržby majetku priestorov a areálu Centra voľného času
- Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu
- Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám
- Dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci)

Druh pracovného pomeru:
TPP

Termín nástupu:
1.1.2019

Platobné podmienky:
Na základe zákonu č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Od 1.1.2019 novelizácia zákona č. 553/2003 Z.z.

Pracovné podmienky:
Pracovný čas: 8:00 – 16:00

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Manuálna zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, korektné vystupovanie

Požadované vzdelanie:

Ďalšie požiadavky:
Bezúhonnosť

ID: 3517339  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.