Čašník/ čašníčka

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Smrekovec, Donovaly
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
990 EUR/mesiacod 990 EUR ( podľa skúseností uchádzača) Príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za kvalitu servisu, tovaru a štandardov
  • Obsluha a komunikácia so zákazníkmi na profesionálnej úrovni
  • Práca s pokladničným systémom
  • Udržiavanie čistoty na pridelenom pracovisku
  • Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov
  • Ovládanie technologických postupov pripravovaných jedál a nápojov
  • Hmotná zodpovednosť za skladové zásoby a finančné prostriedky

  • Môžeš pracovať v stabilnej a úspešnej spoločnosti, ktorá ti zaručuje istotu zamestnania.
  • Získavaš príspevok na DDS, čo ti pomôže ušetriť peniaze na dôchodok.
  • Máš nárok na dovolenku nad rámec zákona, takže si môžeš dopriať viac voľna a cestovania.
  • Máš šancu na kariérny rast a rozvoj, pretože spoločnosť ti ponúka možnosti vzdelávania a zdokonaľovania sa

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesným životopisom prosíme zaslať na e- mail:
[email protected]

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

3

  • Zdravotný preukaz
  • Príjemné vystupovanie
  • Zákaznícky orientovaný prístup
  • Tímová spolupráca
  • Pracovitosť a spoľahlivosť
  • Odborná spôsobilosť (napr. ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore gastronómia)
  • Skúsenosti v oblasti čašníckej práce
  • Znalosť pravidiel servírovania a etikety
  • Flexibilita a ochota učiť sa nové veci

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Maštalircová
E-mail: poslať životopis
ID: 4811601  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac