Nočný recepčný/Nočná recepčná

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Slnečné jazerá - juh, Senec
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacpríplatky v zmysle zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Poskytovanie komplexných informácií s prihliadnutím na štandardy hotela pri prvom kontakte s hosťom

-Odstraňuje nedostatky k spokojnosti ubytovaných klientov

-Zodpovedá za registráciu hotelových hostí

-Prijímanie a spracovávanie rezervácií ubytovania, vystavovanie hotelových účtov a faktúr, zúčtovanie rekreačných pobytov a predaj doplnkového tovaru

-Správa hotelových rezervačných systémov a vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie

-Check-in a check-out hostí a jednoduchá administratíva, ako napríklad príjem tovaru, evidencia pošty, denné uzávierky a inventúry

-Zodpovednosť za plynulý chod recepcie a spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela

-Práca s rezervačným systémom Deimos - nie je podmienkou

-Obsluha a komunikácia so zákazníkmi na profesionálnej úrovni

-Práca s pokladničným systémom

-Udržiavanie čistoty na pridelenom pracovisku

-Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov

-Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov

-Ovládanie technologických postupov pripravovaných jedál a nápojov

-Hmotná zodpovednosť za skladové zásoby a finančné prostriedky

-Vykonáva a plní ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného

-Jedná sa o kumulovanú pozíciu čašníka a recepčného

​- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na DDS
- dovolenka nad rámec zákona
- ostatné benefity podľa kolektívnej zmluvy
- možnosť kariérneho rastu

Ponúkame stabilnú prácu v stabilnom kolektíve ľudí, naberanie skúseností a istotu spolupráce. Človek, ktorý vie v čom práca Recepčný/Recepčná spočíva a má z nej skúsenosti je u nás vítaný. Všetko ostatné Vám radi vysvetlíme a zaučíme Vás do našich procesov. Máte príležitosť zamestnať sa u nás, kde Vašu precíznu prácu chválime nie len na pravidelnom výplatnom termíne.

Žiadosť so stručným pracovným životopisom zašlite e-mailom [email protected]. Vážime si Vás prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore, gastronómia výhodou, hotelerstvo, cestovný ruch

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

- zdravotný preukaz

- príjemné vystupovanie
- zákaznícky orientovaný prístup
- tímová spolupráca
- pracovitosť a spoľahlivosť
- odborná spôsobilosť

- proklientsky orientovaný

- ochotný učiť sa

- so záujmom o novinky v gastronómii

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Krasňanský
Tel.: +421905223027
E-mail: poslať životopis
ID: 4810575  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac